Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt Tentego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Skrypt Tentego (/Temat-Skrypt-Tentego-167591)



Skrypt Tentego - seba3090 - 19-04-2020 12:45

Witam zastanawiam się nad postawieniem strony na skrypcie tentego i mam pytanie czy jest wydajny i nadaje się do większego ruchu? Może ktoś kto używał kiedyś tego lub nadal używa da mi jakieś wskazówki itp Smile


RE: Skrypt Tentego - trybulski - 19-04-2020 16:55

skrypt jest bardzo dobrze zoptymalizowany i wszystko co jest napisane na stronie do jego pobrania jest prawdziwe - testowałem


RE: Skrypt Tentego - Leśniczy - 19-04-2020 17:19

Łącznie na TenTego miałem chyba z dziesięć serwisów, największy ruch jaki miałem to kilkaset (600-700) userów online na niedużym hostingu i nie było problemów. Skrypt jest napisany w PHP 5.6 i niestety nie będzie już nigdy przepisany do PHP 7, ale jak na razie nie sprawia to jeszcze problemów.