Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aliexpress - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Aliexpress (/Temat-Aliexpress-167979)

Strony: 1 2


Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 00:08

Jeśli ktoś tak miał to chciałam o coś zapytać, bo temat jest bardziej skomplikowany Big GrinBig Grin


RE: Aliexpress - Ascoran - 17-05-2020 10:00

Jakbyś napisał od razu w temacie o co Ci chodzi to już dawno byś dostał odpowiedź....


RE: Aliexpress - patttson - 17-05-2020 10:59

Przecież napisała w opisie tematu, pokracznie ale jest


RE: Aliexpress - KombinatorGumiok - 17-05-2020 12:58

Ja tak miałem ale z kwotą 3zł, więc nikt się tym nie przejął, a sam przedmiot był shitem


RE: Aliexpress - Ascoran - 17-05-2020 13:16

(17-05-2020 10:59)patttson napisał(a):  Przecież napisała w opisie tematu, pokracznie ale jest
Gdzie widzisz jakiekolwiek pytanie? Niby temat jest bardziej skomplikowany, ale nie widzę wyjaśnienia dlaczego.

"Zwrot kasy, ale później jednak przyszedł towar"
"Jeśli ktoś tak miał to chciałam o coś zapytać, bo temat jest bardziej skomplikowany Big GrinBig Grin"


RE: Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 14:20

Nie będę opisywać całej sytuacji bo wątpię, żeby ktoś miał identyczną. Pytałam czy ktoś tak miał, że mu jednak doszło. @KombinatorGumiok tak miał i dzięki Ci jednemu za odpowiedź, ale za 3 złote wątpię, żebyś to zgłaszał;-) więc mi dalej nie pomożesz;-) Chodzi mi o to czy ktoś to zgłaszał i jaka jest wtedy u nich procedura. Ale w zasadzie to nie spodziewam się miłych odpowiedzi po tym co napisaliście, a nie wiem czemu taki atak :-( no trudno.


RE: Aliexpress - Ascoran - 17-05-2020 14:37

(17-05-2020 14:20)Kinga167 napisał(a):  Nie będę opisywać całej sytuacji bo wątpię, żeby ktoś miał identyczną.

Jakbyś napisała konkretnie o co Ci chodzi to byłby normalne odpowiedzi Smile
Coś kupiłaś, a po 60dniach paczki nadal nie ma, zgłaszasz spór, aliexperss w ramach programu ochrony kupujących zwraca kasę a paczka po paru dniach jednak dochodzi?
W czasach pandemii pewnie 90% osób zamawiających coś z alli miała taką sytuacje Smile
Miałem taką sytuacje wiele razy, raz nawet na około 100$ i do dzisiaj nikt się po to nie zgłosił. Jak się sami nie zgłoszą to nic nie rób, to oni powinni się martwić a nie Ty.


RE: Aliexpress - Kinga167 - 17-05-2020 14:47

Otóż miałam taką sytuację, że zamówiłam, nie doszło. Nie potrzebnie wcisnęłam zwrot kasy. Bo mam tyle kont z promocji, że zapomniałam że płaciłam kartą którą już zamknęłam w międzyczasie. Kasy nie zobaczyłam, pisałam z nimi wielokrotnie jak się sprawa ma. Potem jednak rzecz doszła. A ja chciałabym to zgłosić, bo  kasy tak nie mam. A nie chce mieć niepotrzebnego zwrotu ze sporu u nich, bo po co mieć ich dużo. Tylko zastanawia mnie to że będą teraz chcieli żebym oddała kasę jak zgłoszę, że doszło. Ja tej kasy nie mam. Ale oni tego nie rozumieją. Więc może będę musiała zapłacić jeszcze raz. Tak wygląda sytuacja. Miałeś tak???


RE: Aliexpress - Ascoran - 17-05-2020 14:56

(17-05-2020 14:47)Kinga167 napisał(a):  Otóż miałam taką sytuację, że zamówiłam, nie doszło. Nie potrzebnie wcisnęłam zwrot kasy. Bo mam tyle kont z promocji, że zapomniałam że płaciłam kartą którą już zamknęłam w międzyczasie. Kasy nie zobaczyłam, pisałam z nimi wielokrotnie jak się sprawa ma. Potem jednak rzecz doszła. A ja chciałabym to zgłosić, bo  kasy tak nie mam. A nie chce mieć niepotrzebnego zwrotu ze sporu u nich, bo po co mieć ich dużo. Tylko zastanawia mnie to że będą teraz chcieli żebym oddała kasę jak zgłoszę, że doszło. Ja tej kasy nie mam. Ale oni tego nie rozumieją. Więc może będę musiała zapłacić jeszcze raz. Tak wygląda sytuacja. Miałeś tak???

No i teraz wreszcie ktoś może Ci pomóc. Po wcześniejszych postach nikt by się nie domyślił że o to chodzi.
Ta karta którą płaciłaś jest z "normalnego" Polskiego banku? Jak jest zablokowana to wszystkie zwroty wracają do nadawcy, więc jeśli Ali wcisneli zwrot na kartę to kasa po paru dniach do nich wróciła bo karta nie istnieje. Podobnie jest jak wpiszesz w przelewie błędny numer rachunku, który nie istnieje - przelew wraca.
Tak jak mówiłem wcześniej, nic nie zgłaszaj i zapomnij o tej sytuacji. To oni powinni się martwić po zwrocie pieniędzy czy paczka jednak doszła czy nie, w końcu są stratni o X$. Zostaw wszystko tak jak jest, jak masz to co zamówiłaś to nic nie rób, tak działa program ochrony kupujących i każdy sprzedawca na Ali o tym wie


RE: Aliexpress - Eduardo213 - 17-05-2020 15:08

Nic nie zrobią. Sytuacja z rodziny.
Siostra Szwagra kupiła telefon na aliexpress, nie wiem dokładnie jaki, ale warty 900 zł.. telefon nie przyszedł w ustalonym terminie, 3 dni później zgłosiła do nich, kase zwrócili. I co najśmieszniejsze.. kilka dni po zworcie pieniędzy przyszedł telefon, a jeszcze śmieszniejsze, że za kilka dni przyszedl jeszcze jeden, do dzis sie z tego śmiejemy, nie dość, że za darmo to jeszcze 2 telefony przyszły. Od tego czasu minęły ponad 2 lata, nikt sie nie zglaszal, nikt nie pisal, nir dzwonil. :DXD