Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current (/Temat-Nowa-aplikacja-do-pasywnego-zarabiania-na-telefonie-Current-168032)



Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - bartqqq - 20-05-2020 23:54

Dla wszystkich spragnionych wykorzystać nieużywane telefony, znalazł się serwis podobny do AAmusic (miejmy nadzieję, że tak szybko jak poprzednik nie zakończy działalnościbeka) - aplikacja Current. Zarabiamy na niej odsłuchując playlist dostępnych w aplikacji, odbierając dzienne bonusy, uzupełniając profil, wypełniając taski i offerwalle.

Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punktów, możemy wypłacić je w postaci środków na PP lub przedmiotów (zegarków, słuchawek itd.) lub kupić booster prędkości zarabiania.

Obecnie nie posiadam żadnych dowodu wypłaty (w internecie też nie znalazłem jakiś konkretnych), rejestrując się z refa możecie pomóc w terminie jego dostarczenia Lol

LINKI:
REFERENCYJNY

CZYSTY


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - szymon344 - 21-05-2020 17:58

Ta ale żeby zarabiać na słuchaniu to co jakiś czas trzeba obejrzeć reklamę.


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - bartqqq - 21-05-2020 22:35

W jakim sensie, leci mi to w tle po kilka godzin, jedynie czasami słyszę reklamę jakiegoś produktu, ale sam nie musiałem nigdy klikać.


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - szymon344 - 23-05-2020 13:33

To bardzo dziwne bo jak sobie słucham to co jakiś czas wyskakuje powiadomienie żeby wejść do apki i obejrzeć reklamę.


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - klwow6 - 23-05-2020 13:58

Ile można zarobić?


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - lidero - 23-05-2020 14:15

używalem tej aplikacji przez moment,ale tempo zarobków powala wręcz z nóg,uzbieranie 10$ zajmie z 3 miechy ,nie mówiac juz o notorycznym wylogowywaniu z apki,także k a s z a n a.....


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - bartqqq - 24-05-2020 12:38

Usiadłem na poważnie i policzyłem.
Bez tego bonusu 50%+, zarabiamy 0.8 punkta na minutę, czyli na godzinę będzie to 48 (zaokrąglijmy to do 50, ze względu na błędy pomiaru), 1$ kosztuje 7950 punktów, czyli uzbieramy go w 159 godzin zbierania, co też daje nam 2 grosze na godzinę Huh - nieopłacalne.


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - vky - 24-05-2020 12:41

dodaj, że pewnie trzeba nieco częściej naładować urządzenie.

szkoda czasu, nie bawcie się w to.
już lepiej klikać w faucety, krany itp.


RE: Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - Cipito - 29-06-2020 20:58

Nie wiem z czym macie problem, prog moze i jest wysoki ale zawsze to mozna pusic w tle i sobie leci, nawet na jakimś starym tel. Ja pobrałem apkę dziś o 18;20 jest 21;46 i mam juz 900 pkt, wypelniajac profil i wykonując podstawowe zadania mozna ustukać w pierwszy dzień 1tyś pkt. Potem wiadomo cięzej ale są bonusy dzienne i do tego dochodzą ankiety za pkt oraz inne oferty jak np pobranie gry i odpalanie i za to też dostajemy pkt. 6$ jest o 15k pkt. Za godzine można zebrać +/- 70-100 pkt za słuchanie do tego dochodzą bonusy w trakcie, które czasem wyskakuja. Nawet zostawić na 8h w nocy z słuchawkami stary tel i 8x70pkt to tam ponad 500 nabije. Dowodu wypłaty nie mam ale sporo osob na YT już o tym nagrywało i jest wypłacalne, łatwo znaleźć takowe filmiki. Za polecenie osob dostaje sie 200 pkt wiec za 10 osob już masz 2k pkt. Wiadomo, że nic ma kokosow ale w aucie muzyka leci, w tle jak sie gra na kompie itp to zawsze wpada.

Rzucam link od siebie i w razie pytan walić pv, jak uzbieram to podrzucę wypłatę na paya Smile
...edit...


Nowa aplikacja do pasywnego zarabiania na telefonie - Current - Vasaki - 05-04-2021 16:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.