Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sklep z legalnymi "sterydami" online - dobry pomysł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Sklep z legalnymi "sterydami" online - dobry pomysł? (/Temat-Sklep-z-legalnymi-sterydami-online-dobry-pomysl-168814)



Sklep z legalnymi "sterydami" online - dobry pomysł? - Sergiuszo - 23-07-2020 15:02

Siema
co myślicie o założeniu sklepu z różnymi środkami anabolicznymi? W dobie koronaświrusa taki handelek online byłby myśle dobrym pomysłem? Trochę się znam na temacie bo sprzedawałem kiedyś na allegro. Ale to kiedyś. Teraz myślę o własnym sklepie z uwagi na płatności jakie allegro wprowadziło. Poza tym chciałbym sklep z prawdziwego zdarzenia. A że akurat ćwiczę to idealnie się składa Smile

Za wszelką pomoc będę mega wdzięczny Smile

Pozdro Sergiusz aka Sergio Ramos!


RE: Sklep z legalnymi "sterydami" online - dobry pomysł? - Jnvestor - 23-07-2020 18:33

Skoro się na tym znasz to pewnie warto spróbować. Sklep internetowy to nie są jakieś wielkie koszty, więc nawet jeśli się nie uda, to nie będzie wielkiej straty.
W pierwszej kolejności popatrz na konkurencję, jak tam sobie radzą - jeśli uważasz że zrobisz to lepiej, to jest szansa.


RE: Sklep z legalnymi "sterydami" online - dobry pomysł? - KingaSkyShop - 25-07-2020 16:25

Wiedza to już duża przewaga na starcie - zarówno jeśli chodzi o dobór odpowiednich produktów do sklepów, jak i marketing, a przede wszystkim obsługę klienta.
Zapraszam do Sky-Shop Wink Oprogramowanie umożliwia prowadzenie równoczesne prowadzenie sprzedaży we własnym sklepie i na Allegro.
Dla klientów szukających produktów dla siebie cenna będzie możliwość kontaktu w formie live chatu na stronie.