Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Darmowe Próbki (/Forum-Darmowe-Probki-63)
+--- Wątek: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota (/Temat-Darmowa-probka-karmy-Royal-Canin-dla-psa-lub-kota-169114)

Strony: 1 2


Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Jnvestor - 26-08-2020 13:23

Trzeba wypełnić formularz i wyrazić zgodę na komunikację marketingową i w zamian można dostać próbkę karmy marki Royal Canin 50g dla psa lub kota.

https://odbierzprezent.royalcanin.pl/


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Jnvestor - 02-09-2020 10:36

Z promocją jest wszystko w porządku, polecam, jeszcze macie sporo czasu na wypełnienie formularza.
Ja już dostałem przesyłkę:

[Obrazek: K9I2Ede.jpg]


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Mati0009 - 26-10-2020 10:07

Dzięki, zamówiłem próbkę. Orientuje się ktoś czy ten kod rabatowy 20 zł jest od jakiejś minimalnej kwoty zamówienia?


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Jnvestor - 26-10-2020 16:42

(26-10-2020 10:07)Mati0009 napisał(a):  Dzięki, zamówiłem próbkę. Orientuje się ktoś czy ten kod rabatowy 20 zł jest od jakiejś minimalnej kwoty zamówienia?

Z tego co pamiętam to była minimalna kwota zamówienia. Chyba 100 złotych, ale nie jestem pewien.


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - shf - 10-12-2020 01:39

Dziś zamówione, na numer tel dostalem bon, ale na email narazie nic. Zaczekamy i zobaczymy co to będzie Wink


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - ShuQi - 10-12-2020 14:36

Dziękujemy za wysłanie formularza.
Wkrótce wyślemy do Ciebie kupon
o wartości 20 zł na zakup karmy Royal Canin®.
Sklepy, w których możesz zrealizować
kupon rabatowy znajdziesz tutaj Royal Canin
W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego, przed realizacją kuponu w sklepie stacjonarnym prosimy o kontakt telefoniczny ze sklepem w celu potwierdzenia godzin otwarcia lub dokonanie zakupu w sklepie internetowym.

Zacebulone.


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Tuodor - 12-12-2020 23:37

A potem będą cały czas skrzynkę pocztowa zaśmiecać Big Grin


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - shf - 15-12-2020 00:15

Doszła kurierem 2 dni później Wink Kot zajada jak głupi. Polecam Smile Zdjęcie na dniach w galerii.


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - Tocku - 05-02-2021 20:58

Fajna oferta. Zamówiłem, przyszło i już nawet zjedzone :o


RE: Darmowa próbka karmy Royal Canin dla psa lub kota - jan1989 - 18-04-2021 00:13

Polecam