Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rejetracja telefoniczna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: rejetracja telefoniczna (/Temat-rejetracja-telefoniczna-169142)



rejetracja telefoniczna - Czad Masters - 29-08-2020 13:31

Witajcie mam pytanie o co chodzi z rejestracją telefoniczną maila? ogłoszenia kupna maili dotyczą tych potwierdzonych telefonicznie dlaczego to takie ważne? czy to zmienia mozliwosci korzystania ze skrzynki?
Dodatkowo jeśli chodzi o konta na fb tez musza być zweryfikowane czemu?


RE: rejetracja telefoniczna - twardy - 29-08-2020 15:12

Konta weryfikowane telefonicznie rzadziej padaja no i przede wszystkim latwiej je odzyskac jak masz przypisany numer telefonu i dostep do tego numeru.


RE: rejetracja telefoniczna - Czad Masters - 30-08-2020 15:22

no tak ale gdy np chce je sprzedać to bez sensu by były one na moim numerze telefonu prawda?


RE: rejetracja telefoniczna - bartas993 - 30-08-2020 15:37

Jeśli masz na myśli konta Gmail, to zazwyczaj robi się to albo wirtualnymi numerami albo jak ktoś ma sporo zarejestrowanych kart sim. Na innych stronach typu wp, onet, interia nie jest potrzebna weryfikacja telefoniczna do konta.


RE: rejetracja telefoniczna - Czad Masters - 31-08-2020 14:33

czyli raczej cięzko mi będzie sprzedać niepotwierdzone nr tel gmaile z których można normalnie korzystać ale z reszta stron nie będzie problemu? założyłem 200 gmaili i nie potrzebowałem ich weryfikowac mogłem normalnie sie rejestrować na różnych serwisach...


RE: rejetracja telefoniczna - PakoMasakrator - 22-10-2023 12:19

na smspva możesz konta numerami weryfikować


RE: rejetracja telefoniczna - coilerect - 27-11-2023 05:43

weryfikacja kont użytkowników pomaga upewnić się, że osoba stojąca za kontem jest tą, za którą się podaje. Pomaga ograniczyć obecność fałszywych lub podszywających się kont, które mogą być wykorzystywane do szkodliwych celów, takich jak rozpowszechnianie dezinformacji lub angażowanie się w szkodliwe działania.

basketball stars