Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wolny Od Pracy - od Zera do 10k, szybki dziennik. (/Temat-Wolny-Od-Pracy-od-Zera-do-10k-szybki-dziennik-169343)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 29-07-2021 11:35

(28-07-2021 22:12)Makabrycy napisał(a):  możesz cos powiedzieć na temat pracy jakie wykonujesz z takimi komputerami ? które kupujesz i sprzedajesz ?

Wszystko zależy od okazji, jak się trafia to kupuje, tutaj komputer bez dysku i zasilacza kupiłem za 300 PLN, zasilacz i dysk około 120 pln, + koszty przesyłki i zrobiło się prawie 500 pln.

Wyczyściłem, potestowałem, zainstalowałem czysty system i tyle Smile A co do znajdowania okazji, to są wszędzie. Nawet nagrałem o tym film jest w dziale poradniki. Najlepsze okazję są tam gdzie mało osób szuka albo przy zakupie od laików. Dlatego omijam szerokim łukiem allegro (choć i tam się da), a skupiam się na serwisach z ogłoszeniami lokalnymi, oraz zawszę interesuje się jak ktoś z pracy wymienia sprzęt. Zawsze sprzedają dużo taniej niż by sugerowała cena rynkowa.


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - itmaster - 29-07-2021 17:31

Ładna przebitka z tym kompem. Jakim kanałem sprzedajesz potem taki "odrestaurowany" komputer?


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 30-07-2021 00:38

(29-07-2021 17:31)itmaster napisał(a):  Ładna przebitka z tym kompem. Jakim kanałem sprzedajesz potem taki "odrestaurowany" komputer?

Facebook Marketplace i OLX. Czasem pytam znajomych czy nie chcą, jak uda mi się upolować coś fajnego. Okazje typu 50% różnicy w cenie nie są niczym niezwykłym, między serwisami z ogłoszeniami/aukcyjnymi/chińskimi. Tylko trzeba się naszukać Tongue

Kiedyś podawałem nawet kilka nisz sprzedażowych, skąd brać tanio dyski HDD, procesory phenom i płyty głowne pod socket 1366, za 50-70% ceny z allegro/olx. I nadal są aktualne Cool


Weźmy dysk 500 GB HDD na tapet. Taki dysk z darmową dostawą na allegro kosztuje 20 pln.

https://allegro.pl/oferta/dysk-western-digital-wd1200bevs-19545h-120gb-10946855614

W mojej okolicy (miasto 500k+) nie ma nic tańszego na olx niż 35 PLN, a na FB Marketplace 50 PLN Smile czyli odpowiednio 75% i 150% zysku na jednej sprzedaży. A takich okazji są setki, jak nie dziesiątki Lol

PS. Jak ktoś chce to mam jeszcze około 40 GB RAM'u kupionego po taniości (DDR3) i kilka procesorów 4 i 6 rdzeniowych (i5/Phenom).


RE: Wolny Od Pracy - pasywny zarobek - dzemba - 01-08-2021 23:43

I w końcu nadeszło Cool najlepszy miesiąc od początku dziennika, nareszcie dogoniłem zarobkami dzienniki z ankietami Tongue Następny nieoficjalny cel to: dogonić zabawę mahuzz'a i dzienniki z e-whoringiem Lol

Podsumowanie Lipca

[Obrazek: image.png]

eToro: No i spoko mi moje inwestycje zaskoczyły, nie będę ukrywał. Mimo mojego strachu przed rynkiem i początkowych błędnych ruchów połowa z 200$ jest z BTC. Druga połowa jest z ETF na reity i indeksu na sp500 + kilkanaście dolarów z innej drobnicy Smile pracy nawet sporo, bo sporo czasu spędziłem nad zakładaniem nowych pozycji ponieważ dorzuciłem 740$ (6 godzin pracy)

Mintos: Powoli lecz niestrudzenie kula śnieżna nabiera rozpędu, w tym miesiącu znów około 40 pln (30 min pracy)

Degiro: Wzrost cen akcji dał około 15€, z dywidend było mało wpływu, ponieważ lipiec jest najgorszym miesiącem w moim portfelu pod tym względem, ledwo 3,7$ brutto. Portfel bez wpłat jest całkowicie bezobsługowy, w tym miesiącu dodałem 660€+ inwestycji, ale miałem już upatrzone cele zakupowe z góry więc nie było już zbyt dużo pracy (30 min pracy)


Miesiąc 10 (Lipiec):

Inwestycja: 5993,69
Sprzęt / Wydatki: 0
Przychód: 120 RUB + 13,67 PLN + 22,24 EUR + 206,40 USD
Wynik: 915,95 PLN

CEL MIESIĘCZNY:
500/ 915,95 PLN : SPEŁNIONY

Następne cele będą dwa, pierwszy jak się domyślacie będzie to 1000 z Internetu miesięcznie, drugi natomiast by 100 PLN z tego było całkowicie pasywnie Smile, obecnie jest 75.08 PLN/Miesiąc.

Zainwestowane mam 29 700 PLN, a miałem przestać przy max 20-25, czemu tak się stało? Wcześniej zaplanowana kwota maksymalnej inwestycji nie uwzględniała zmiany pracy, wiec aktualizuje ten "próg" i pewnie dojadę do około 40k do końca roku.

Przy 7h prazy wyszło mi około 130 PLN/h, i taką stawkę to ja rozumiem, całkiem zacna Smile fajnie by było jak bym utrzymał ją w następnych miesiącach.

Planów na sierpień jako takich nie mam, ponieważ, załadowałem się już w pożądane przeze mnie pozycję. Całą obecną nadwyżkę funduszy odkładam na nowe auto bo obecne ma 16 lat i zaczyna dogorywać.

PS. Wpadło drugie odznaczenie podczas pisania tego posta! 12 miesięcy online!


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - dzemba - 09-08-2021 00:02

Ok, żeby by nie było, że tylko chwalę się cyferkami bez pokrycia Smile

Mała pozycja w BTC, łącznie 1,5k$ wrzucone. Taka zabawa, plan wyjścia zaimplementowany, więc nie będę czekał na cenę pokroju 1 mln$.
[Obrazek: btc.png]

A to zbiorczy zysk z jednego konta na eToro Smile więc i w tym miesiącu zapowiada się dobry wynik.
[Obrazek: image.png]

Za kilka dni pochwalę się mintosem pewnie bo tylko z niego nie pokazywałem jeszcze rezultatów Smile


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - dzemba - 10-08-2021 12:45

I oto zapowiadane informacje z Mintosa, co do zarobków to wiecie że obecnie jest to około 40 pln/miesiac i zbliżam się do 50 pln/miesiąc, z tej platoformy. Dorzuciłem w tym miesiącu 1000 pln, więc zainwestowane mam 5400 pln. Przemodelowałem również lekko portfel, i zwiększyłem znacznie inwestycje w rublach.

Pierwsze to zainwestowana kwota, drugie to zwrot w danej walucie (od początku inwestycji)
[Obrazek: portfolio.png]

Tutaj są wykresy ile pożyczek mam na dany procent i na jaką długość inwestycji. Oraz dywersyfikację między firmami pożyczkowymi z którymi współpracuję.
[Obrazek: pozyczki.png]

Tutaj cel jest prosty, 2200 EUR / 2500 PLN / 50000 RUB. Po przekroczeniu tej kwoty, przestaje reinwestować fundusze na tej platformie. (Łącznie będzie około 15k PLN), celem będzie około 150-200 PLN miesięcznie z automatu z tego serwisu.

PS. Strasznie mi szkoda dziennika arturito <- kopalnia wiedzy


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - dzemba - 13-08-2021 09:52

Założyłem Instagrama, bardziej w celach reklamowych niż jakiś konkretnych zarobkowych powodów Smile

[Obrazek: image.png]

Wynik dnia pierwszego, raczej wyszło przypadkowe l4l niż zachęcenie treścią.

W dzienniku pracy będę dodawał informację nawet codziennie by utrzymać wysokie tempo pracy. Będzie jej na pewno sporo, więc nie spodziewam się pobicia godzinowej stawki z poprzedniego miesiąca.

W tym miesiącu celuje w 1300 pln zysku z internetu. (cel minimalny 1000). Fajnie by było jak by pękła minimalna krajowa do końca września Cool


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - obey93 - 14-08-2021 10:32

(10-08-2021 12:45)dzemba napisał(a):  I oto zapowiadane informacje z Mintosa, co do zarobków to wiecie że obecnie jest to około 40 pln/miesiac i zbliżam się do 50 pln/miesiąc, z tej platoformy. Dorzuciłem w tym miesiącu 1000 pln, więc zainwestowane mam 5400 pln. Przemodelowałem również lekko portfel, i zwiększyłem znacznie inwestycje w rublach.

Pierwsze to zainwestowana kwota, drugie to zwrot w danej walucie (od początku inwestycji)
[Obrazek: portfolio.png]

Tutaj są wykresy ile pożyczek mam na dany procent i na jaką długość inwestycji. Oraz dywersyfikację między firmami pożyczkowymi z którymi współpracuję.
[Obrazek: pozyczki.png]

Tutaj cel jest prosty, 2200 EUR / 2500 PLN / 50000 RUB. Po przekroczeniu tej kwoty, przestaje reinwestować fundusze na tej platformie. (Łącznie będzie około 15k PLN), celem będzie około 150-200 PLN miesięcznie z automatu z tego serwisu.

PS. Strasznie mi szkoda dziennika arturito <- kopalnia wiedzy

powodzenia!


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - paweuq - 18-08-2021 12:11

Ile masz zainwestowane na eToro? Działasz tam sam czy przekalazłeś komuś swój kapitał do inwestowania?


RE: Wolny Od Pracy - cel pasywny zarobek - dzemba - 18-08-2021 12:54

(18-08-2021 12:11)paweuq napisał(a):  Ile masz zainwestowane na eToro? Działasz tam sam czy przekalazłeś komuś swój kapitał do inwestowania?

Zainwestowałem ogółem 3 143 USD czyli około 11 630 PLN (po ówczesnym kursie).

Z całej inwestycji 400 poszło na kopiowanie profili (jaynemesis), a pozostałe 2740 inwestuje samodzielnie, dokładniejszy podział portfolio to:

CopyTrade - 515$ (z 400$)
Krypto - 2042$ (z 1715$)
ETF - 233$ (z 200$)
Indexy - 287$ (z 250$)
Akcje - 709$ (z 573$)

Czyli z 3 143$ zrobiło się 3 876$ (11 630 PLN -> 15 102 PLN), dywersyfikacja trochę ssie, ale tylko w obrębie tego serwisu. Ponieważ ogólnie ilość krypto w moich wszystkich inwestycjach nie przekracza 25%, początkowo było 20% ale wzrost ceny krypto powiększa ten % automatycznie.