Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ulepszenie kanału na YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Ulepszenie kanału na YouTube (/Temat-Ulepszenie-kanalu-na-YouTube-169737)



Ulepszenie kanału na YouTube - tomek019 - 07-11-2020 19:41

Siema Huh

Od pewnego czasu mam przerwę ze swoim kanałem na YouTube.
Chciałem coś na nim zmienić, koncepcję ale utrzymaną w tym samym targecie.
Możecie rzucić świeżym okiem widza co mogłoby być do poprawy i jakie filmy mogłyby się tam dalej pojawić ?Smile

Za wszystkie uwagi będę wdzięczny Smile

Link do kanału:[/align]
https://www.youtube.com/c/tomaszpawlik


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - Cygiusz - 08-11-2020 14:39

Najważniejsza rzecz to ciągle coś wrzucać. Najlepiej systematycznie. Czy to raz na tydzień czy raz na miesiąc. Najlepiej w te same dni. Wtedy algorytmy YT wyżej Cię wrzucają.


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - Francuz34 - 08-11-2020 21:25

Może nie ze strony wizualnej, ale bardziej technicznie. U mnie spora robotę zrobiło odświeżenie hastagow, często powtarzałem pod filmami. Teraz są one dużo dłuższe, nawet kilka z nich składa się z wielu słów. Przyłożyłem się tez bardziej do opisów, są teraz dłuższe i także staram się używać słów kluczowych, podbiło mi sporo to liczbę wyświetleń ?


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - kontars - 17-11-2020 12:39

jak dla mnie jest całkiem fajny, tylko mało wrzucasz. Na szybko sprawdziłem kanał ponad rok a filmów za dużo nie ma.

Tagi, optymaliacja i reszte wykonujesz?


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - MateuuszPa - 22-11-2020 12:57

Różne osoby subskrybuje na YT i najważniejsze jest to aby systematycznie wrzucać filmy tak jak wyżej już napisali, plus przyciągające oko tytuły i fajne clickbajtowe avatary na którym odbiorca się zatrzyma Smile


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - tomek019 - 25-11-2020 15:24

(17-11-2020 12:39)kontars napisał(a):  jak dla mnie jest całkiem fajny, tylko mało wrzucasz. Na szybko sprawdziłem kanał ponad rok a filmów za dużo nie ma.

Tagi, optymaliacja i reszte wykonujesz?

tagi tak, ale czasami mi cięzko wybrać

optymalizacje pod jakim wzgledem ?

wrzucam link do filmu na rozne serwisy, grupy

fakt, szczególnie ostatnio miałem mało płodne miesiące jeśli chodzi o filmy Big Grin
ale tak to już jest jak 2 letnia córka lata po całym domu i krzyczy ...

ale już tak całkiem bez wymówek, to właśnie załozyłem ten watek zeby odswiezyc kanal i wrocic z nowymi filmami, juz zbieram tytuly do nagrania Smile


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - Shimeon - 25-11-2020 21:09

(25-11-2020 15:24)tomek019 napisał(a):  
(17-11-2020 12:39)kontars napisał(a):  Tagi, optymaliacja i reszte wykonujesz?

tagi tak, ale czasami mi cięzko wybrać

Tagi nie odgrywają aż tak znaczącej roli w promowaniu filmu jak pozostałe metadane, które niewątpliwie powinieneś zoptymalizować. Wink


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - tomek019 - 27-11-2020 22:38

(25-11-2020 21:09)Shimeon napisał(a):  
(25-11-2020 15:24)tomek019 napisał(a):  
(17-11-2020 12:39)kontars napisał(a):  Tagi, optymaliacja i reszte wykonujesz?

tagi tak, ale czasami mi cięzko wybrać

Tagi nie odgrywają aż tak znaczącej roli w promowaniu filmu jak pozostałe metadane, które niewątpliwie powinieneś zoptymalizować. Wink

masz w tym jakieś doświadczenie Smile ?


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - Shimeon - 28-11-2020 10:57

No mam, bo sam prowadzę kilka kanałów. Tongue


RE: Ulepszenie kanału na YouTube - tomek019 - 29-11-2020 23:48

(28-11-2020 10:57)Shimeon napisał(a):  No mam, bo sam prowadzę kilka kanałów. Tongue

podeślij tutaj, bądź na privku co to za kanały Smile
z chęcią skorzystałbym z porad i pomocy Big Grin