Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] (/Temat-Podbijamy-Holandie-doganiamy-kolegow-E-Commerce-169970)

Strony: 1 2


Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Faffik - 03-12-2020 00:08

Witam serdecznie w moim dzienniku.


Może najpierw się przestawię, Mam na imie Kuba, rocznik 98 i mieszkam w Holandii od 10 roku życia. Obecnie pracuję w recepcji hotelu oraz stawiam pierwsze kroki w e-commerce, to właśnie o tym będzie ten dziennik. Pozatym ćwiczę na siłce, kalistenike oraz morsuję/pływam na dworzu 3-4 razy w tygodniu Big Grin

O czym będzie ten dziennik?


Głównie o e-commerce, chyba że dojdą jakieś dodatkowe metody zarobku ale i również o mojej motywacji.

Czemu e-commerce?

Zawsze interesowało mnie zarabianie przez internet, dzięki zarabiam.com stawiałem pierwsze kroczki i wpadło parę złotych w różnych serwisach, których ostatecznie nigdy nie wypłaciłem. Akurat tak wyszło ze mój przyjaciel zajął się sprzedażą przez serwis bol.com (to takie holenderskie allegro) i ja również po czasie zacząłem się tym tematem interesować. W marcu tego roku zacząłem swoją edukacje w tym temacie (książki, kursy) i stworzyliśmy paczkę z paroma innymi chłopakami by się wzajemnie dzielić wiedzą. Ja w pewnym momencie miałem kiepski okres z hajsem na inwestycje i akurat miałem przeprowadzke na głowie więc postanowiłem odczekać chwilę by mieć jakąś tam kwotę i czas na inwestycje i sprzedaż. 28 października 2020 wrzuciłem swój pierwszy produkt online. 1 listopada miałem swóją pierwszą sprzedaż i to był początek mojej przygody.

Obecny stan rzeczy

W dniu dzisiejszym czyli po około miesiącu od zaczęcia sprzedaży online dobiłem przychód 1500€. To dopiero początek, póki co mam jeden produkt który produkuję sam. Za kosztuje on 50 euro, zrobienie 1 zajmuję mi około 20minut a po odjęciu wszystkich kosztów zarabiam na tym jakieś 25 euro. Kapitał który będzie zgromadzony będzie od nowa inwestowany w ten sam albo dodatkowe produkty oraz sprzęt ułatwiający mi sprzedaż i pracę. A plan jest by dogonić moich ziomeczków i mojego przyjaciela, dla którego obecnie 2k w dzień to norma a reszta wykręca przychody rzędu 20k na miesiąc.


Więc to na tyle Lol z góry przepraszam za składnie oraz błędy ortograficzne, jestem kiepskim pisarzem Xpokerface


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Olszi - 03-12-2020 09:36

Powodzenia!
Jakie miasto w Holandii, jeśli mogę spytać?


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - dzemba - 03-12-2020 11:30

75 EUR na czysto na godzinę Smile całkiem niezły wynik.


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - hosezbsk - 03-12-2020 11:48

Siemka Smile Będe zaglądał po fajny dziennik się zapowiada. Pozdrawiam


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - itmaster - 03-12-2020 13:07

Powodzenia, trzymam kciuki.

Ps. jak na kogoś kto w wieku 10 lat zamieszkał w Holandii i przestał się uczyć języka polskiego (przynajmniej w szkole), to ładnie piszesz po Polsku.


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Faffik - 04-12-2020 00:00

Siemanko, znowu piszę dość późno, cały dzien zapierdol Big Grin

Wczoraj sprzedane 4 sztuki czyli €200 przychodu, dzisiaj zainwestowane kolejne 100 w materiały bo się już dość szybko wyprzedałem więc dziś produkt był niedostępny a go po prostu dorabiałem no i 100 euro inwestycji = 500 przychodu.

W pracowni wpadłem na dodatkowych kilka produktów które by mnie dość tanio wyszły a kosztowały by 100-150
euro więc w kolejnych tygodniach staram się nad nimi popracować. Dodatkowo dostałem pierwszą reakcje na moje ogłoszenie co do drukowania 3D na zamówienie, więc możliwe ze z tego też jakiś hajsik wpadnie Jerk

(03-12-2020 09:36)Olszi napisał(a):  Powodzenia!
Jakie miasto w Holandii, jeśli mogę spytać?

Groningen, w sumie najpopularniejsze miasto studenckie.


(03-12-2020 11:30)dzemba napisał(a):  75 EUR na czysto na godzinę Smile całkiem niezły wynik.

W sumie to całkiem zadawalający Big Grin Chociaż czasem ten czas się wydłuża, zawsze jakieś problemy wyskoczą.


(03-12-2020 13:07)itmaster napisał(a):  Powodzenia, trzymam kciuki.

Ps. jak na kogoś kto w wieku 10 lat zamieszkał w Holandii i przestał się uczyć języka polskiego (przynajmniej w szkole), to ładnie piszesz po Polsku.

Dzięki! Książki + social media i różne strony do czytania w sumie mnie wyedukowały Big Grin

(03-12-2020 11:48)hosezbsk napisał(a):  Siemka Smile Będe zaglądał po fajny dziennik się zapowiada. Pozdrawiam

Dziena, pozdrawiam!


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Faffik - 17-12-2020 09:24

Siemanko!

Chwilka mineła od ostatniego wpisu, byl straszny zapierdol w hotelu + w mojej firmie. 3 dni zamkneli w Holandii siłownie a mój produkt jest do treningu w domu i z tego powodu wpada obecnie 4-5 zamówień dziennie, co jest dość zadawalającym wynikiem żeby budować kapitał na kolejne większe inwestycje. Było też troche problemów z materiałami i czasem na produkcje ale również i głupoty gdyż kilka razy zapomniałem zauktualizować się i byłem "wyprzedany" przez cały dzień i się dziwiłem czemu zamówienia nie wpadają...

Kolejną dawką motywacji był screen od mojego ziomka który z dropshippingu wykręcił przychód 45k euro... I zaproponował mi przeprowadzkę do Hiszpanii na jego koszta Big Grin + Ze mnie poduczy żebym też mógł dobrze prosperować. Ale ja wole na spokojnie samemu do wszystkiego dojść, i niedługo go w tej Hiszpanii odwiedzę za własne hajsy 2

załączam screena z przychodu (z już odliczonymi kosztamy platformy i wysyłki) z ostatnich 28 dni




[Obrazek: PRZYCH-D.png]


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - experimental - 17-12-2020 10:00

(17-12-2020 09:24)Faffik napisał(a):  Siemanko!

Chwilka mineła od ostatniego wpisu, byl straszny zapierdol w hotelu + w mojej firmie. 3 dni zamkneli w Holandii siłownie a mój produkt jest do treningu w domu i z tego powodu wpada obecnie 4-5 zamówień dziennie, co jest dość zadawalającym wynikiem żeby budować kapitał na kolejne większe inwestycje. Było też troche problemów z materiałami i czasem na produkcje ale również i głupoty gdyż kilka razy zapomniałem zauktualizować się i byłem "wyprzedany" przez cały dzień i się dziwiłem czemu zamówienia nie wpadają...

Kolejną dawką motywacji był screen od mojego ziomka który z dropshippingu wykręcił przychód 45k euro... I zaproponował mi przeprowadzkę do Hiszpanii na jego koszta Big Grin + Ze mnie poduczy żebym też mógł dobrze prosperować. Ale ja wole na spokojnie samemu do wszystkiego dojść, i niedługo go w tej Hiszpanii odwiedzę za własne hajsy 2

załączam screena z przychodu (z już odliczonymi kosztamy platformy i wysyłki) z ostatnich 28 dni




[Obrazek: PRZYCH-D.png]

Fajny dziennik, też siedzę w ecom i będę zaglądał.
Rozumiem że sprzedajesz tylko na tym holenderskim allegro? Reklamujesz jakoś swój produkt?

Mieszkałem w Amsterdamie marzec-lipiec tego roku, i jak w całej Europie zrobili lockdown'y to w Holandii było normalnie (oprócz tego że zamknęli szkoły i restauracje na take-away only) teraz coś się odwróciło w głowie politykom z tego co słyszałem i was też przymknęli, szkoda.

Jak jesteś poważny co do tego biznesu, to pakuj się i wyjeżdżaj do tej Hiszpanii - wszędzie tanio jak barszcz, szczególnie teraz, mógłbyś spokojnie tam zamieszkać i skupić się na rozwijaniu firmy.

Pozdro! Smile


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - Faffik - 03-01-2021 12:03

Witam w nowym roku impreza

Byl zapierdol w swieta, troche bylem nie przygotowany na fale zamowien przez co wiele paczek nie wysłałem na czas. Również byłem wyprzedany kilka razy z powodu braku materiałów przez zamknięte sklepy.

Do tego doszła mi konkurencja która ma dobre fotki z profesjonalnym piłkarzem oraz niższą cene, na szczęście ich wysyłka trwa dłużej niż moją więc wciąż jestem na szczycie listy 2

W tym miesiącu planuję zamówić kilka produktów na alibabie dla mojej dziewczyny i pomagać jej stawiać pierwsze kroki w e-commerce (raty jej potrące w naturze Jerk2 )

Poniżej mały update ze sprzedaży, do tej sumy wpadła jeszcze praca w hotelu + 40 euro za 2 godziny za pomoc ziomkowi w tłumaczeniu jego strony z holenderskiej na polski, dowiedziałem się ze Polska to dość dobry market z małą konkurencją więc nawet holendrzy otwierają tam swoje webshopy. DO ROBOTY PANOWIE.

Update (z czego 42 zamówienia w samym grudniu):



[Obrazek: zara.png]


@Experimental Wiem wiem ale we wrześniu zaczynam studia kierunek fizjoterapia, oraz mam tu moją kobitke. Co robiłeś w Amsterdamie?


RE: Podbijamy Holandie, doganiamy kolegów [E-Commerce] - experimental - 21-02-2021 21:55

@Faffik - W Amku pracowałem w firmie znajomego, zawsze podobał mi się klimat i chciałem w nim trochę pomieszkać. Fajne miasto ale nie na dłużej niż pół roku jak dla mnie impreza


Czekam na update jak tam idzie Smile