Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe tokeny SAT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: Darmowe tokeny SAT (/Temat-Darmowe-tokeny-SAT-170237)

Strony: 1 2 3


Darmowe tokeny SAT - Hattrick - 31-12-2020 02:26

Co najmniej 3 edycja kampanii tego projektu (w poprzednich dwóch bez polecania udało mi się zgromadzić 31 000 SAT), do rozdania jest dziennie do 0,5M tokenów SAT

Akcja wystartowała 29.12 i trudno powiedzieć ile potrwa ("shortened or extended according to the number of participants")
Tokeny będą wysyłane na portfel raz w miesiącu ( tzn. za styczeń dostaniemy końcem lutego)

Co trzeba zrobić? Utworzyć Coral Wallet i adres SAT.

Skopiuj ten link i wklej w przeglądarkę

alpha.smartx.one

Tworzymy Coral Wallet - kliknij tam create utworz hasło i pobierz plik. Następnie klikamy access i ładujemy pobrany plik logujemy się na portfel i tam kopiemy nasz adres SAT.

Następnie wchodzimy

miner.smartx.one

Wklejamy swój adres SAT z Coral Wallet.

W invitation code wpisz :


ekcgb7


- Zasady są proste, górnicy co sekundę wykopują 1 monetę,

- Na pierwszych levelach bardzo szybko będzie "zapychać się" zbieranie. Trzeba będzie rozwiązać captcha (narysowanie mazakiem na jakby łunie nałożonej na obrazy) aby zgarniać kolejne monety i przechodzić na wyższe levele

- Zbieraj monety aby być na coraz wyższym levelu .

- Monety będą wymieniane na SAT, im więcej monet uzbierasz tym więcej SAT dostaniesz

- W miarę zdobywania leveli, będziesz mógł zapraszać większą ilość osób.

Pełny regulamin oraz instrukcja w linku poniżej :
smartx.one/archives/4886

Gdzie możemy przeczytać m.in. "Recommend more friends and get an extra 12% bonus" czyli polecaj przyjaciół i dostawaj dodatkowy 12% bonus
jak również
"Only accounts that have attained level 10 or higher and have accumulated more than 10 SAT awards for the month are eligible for SAT token awards." czyli trzeba dojść do levelu 10 aby partycypować w nagrodach ale wbicie 10 levelu to powinna być kwestia 1-2 dni więc nie będzie problemu.

SAT jest dostępny na tej giełdzie https://www.beeex.com/exchange


RE: Darmowe tokeny SAT - MinoRCombO - 31-12-2020 10:53

31k ile ci zajelo do zbierania? Jakie ratio wymiany ? Ile minimum do wyplaty i jaka jest prowizja wysylki z tego porfela na gielde?

Duzo kombinowania ze tak powiem a cena SAT na gieldzie nie powala.


RE: Darmowe tokeny SAT - Eduardo213 - 31-12-2020 11:42

(31-12-2020 10:53)MinoRCombO napisał(a):  31k ile ci zajelo do zbierania? Jakie ratio wymiany ? Ile minimum do wyplaty i jaka jest prowizja wysylki z tego porfela na gielde?

Duzo kombinowania ze tak powiem a cena SAT na gieldzie nie powala.

Może nie powala bo 0.006$.
Ale ile można tego ukopac przez cały okres? Chłopak którego znam w poprzedniej edycji uzbierał 390 tyś tych tokenów, za kliknięcie kilka razy dziennie, to czy się opłaca czy nie to już myślę masz odpowiedź. Smile


RE: Darmowe tokeny SAT - MinoRCombO - 31-12-2020 12:22

Dobra poszło z refa. Level 2.
Dam znać jak to wyglada za X dni.


RE: Darmowe tokeny SAT - Bobkins - 31-12-2020 12:45

Jak kolega wyżej.
Dam Info jak poszło


RE: Darmowe tokeny SAT - Hattrick - 31-12-2020 17:25

(31-12-2020 10:53)MinoRCombO napisał(a):  31k ile ci zajelo do zbierania? Jakie ratio wymiany ? Ile minimum do wyplaty i jaka jest prowizja wysylki z tego porfela na gielde?

Duzo kombinowania ze tak powiem a cena SAT na gieldzie nie powala.

W 1 edycji zbieranie inaczej wyglądało. Trzeba było co jakiś czas (chyba 15 minut) rozwiązać captcha żeby dalej zbierało (i jeśli dobrze pamiętam nie było żadnych leveli). Trwała chyba 2-3 tygodnie i udało się uzbierać około 25 000 SAT.

2 edycja wyglądała identycznie jak ta obecna i nie jestem pewien na którym levelu skończyłem - chyba gdzieś w okolicach 20tego. I doszło około 6000 SAT. Już nie pamiętam jak długo trwała. Możliwe że w tej pierwszej dużo mniej osób było dlatego nagrody lepsze.

Teraz po 2 dniach intensywnego klikania już jestem na 11 levelu. Mam nadzieję że szybko nie skończą tej edycjibeka

Paradoksalnie na najniższych levelach jest najwięcej klikania. Na 11 levelu "zapycha się" po około godzinie, co za tym idzie na dużo wyższych levelach pewnie wystaczy kilknąć raz na kilka godzin.

Co do giełdy to nie wiem bo cały czas trzymam na portfelu.


RE: Darmowe tokeny SAT - MinoRCombO - 02-01-2021 10:33

Wbity 10 lvl. Teraz zbierac monety do oporu czy caly czas levelowac?


RE: Darmowe tokeny SAT - wojtekmi12 - 02-01-2021 12:06

Poszło z refa, jakaś taktyka na zbieranie? Na co uważać?


RE: Darmowe tokeny SAT - Hattrick - 02-01-2021 16:18

Taktyka jak najszybciej awansować na kolejne levele bo wtedy jest coraz większy limit zbieranych monet (rzadziej trzeba klikać).

Niestety wczoraj zauważyłem po prawej na górze przycisk Rewards i wygląda na to że 3 edycja będzie dużo słabsza niż dwie poprzednie. Wg Rewards za 2 pierwsze dni dostanę łącznie tylko 60 SATUndecided. Wygląda na to że z każdą edycją coraz więcej osób klika a co za tym idzie nagrody dla pojedynczych osób są coraz mniejsze.


RE: Darmowe tokeny SAT - wojtekmi12 - 02-01-2021 16:49

A który jesteś aktualnie level i ile SAT? Ja na 5, ale nie wiem w takim razie czy jest sens