Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC (/Temat-EXABIT-nowa-koparka-w-chmurze-BTC-170517)

Strony: 1 2 3


EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Yashi88 - 26-01-2021 13:31

Na początku tego roku ruszył nowy program, który wygląda obiecująco.
Sprawdzałem opinię na trustpilot, ponad 600 pozytywnych opinii.
Można śmiało dokupić moc obliczeniową, wypłaty od 0.0001 BTC, nie trzeba nic inwestować, można również kupić moc za zarobione satoshi.
SYSTEM działa w chmurze przez co nie musimy mieć włączonej przeglądarki czy też posiadać specjalny sprzęt.
3 Poziomy poleceń: 1 poziom 10% | 2 poziom 4% | 3 poziom 1% --- czyli opłaca się polecać jednak dobrze też jest dokonać depozytu od strony rejestrującego się z naszego reflinka.

Po tym co obliczyłem to przy inwestycji $27 zarabiamy w przeciągu miesiąca około $46 czyli na czysto jakieś $19.
Wypłaty na portfele BTC, wpłaty tak samo, niebawem zostanie dodana opcja płatności kartą.

Na START 50 GH/s - Oferta ograniczona czasowo dla nowych (Z czasem wycofają darmowe GH/s dla nowych)
Fajne ciekawe bonusy za które dostajemy darmowe dodatkowe GH/s
Przykładowo: PROMOCJA w YT + 100 GH/s, PROMOCJA w FB, TWEETER czy TELEGRAM + 30 GH/s

REFLINK
BEZREFALINK



RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Voode - 26-01-2021 16:05

Z tago co ja patrzyłem po zainwestwaniu 100$ po roku zarobimy aż... 4.25$ jesli kurs sie nie zmieni
a z darmowego kopania otrzymamy (jeśli mamy wszystkie bonusy) Profit per day 0.057$


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Yashi88 - 27-01-2021 17:28

(26-01-2021 16:05)Voode napisał(a):  Z tago co ja patrzyłem po zainwestwaniu 100$ po roku zarobimy aż... 4.25$ jesli kurs sie nie zmieni
a z darmowego kopania otrzymamy (jeśli mamy wszystkie bonusy) Profit per day 0.057$

Ty chyba z matematyki byłeś mierny Big Grin Naucz się obliczać zarobek na czysto człowieku, masz tam kalkulator i na każdej takiej platformie jest właśnie takie coś jak kalkulator! Liczysz sobie inwestycje, patrzysz ile masz przychodu w przeciągu danego okresu a później otrzymujesz wynik.

Jeżeli nadal masz wątpliwości albo nadal wychodzi Ci to mierne dodawanie i odejmowanie to daj sobie spokój - to nie interes dla Ciebie.

Nie chcę być wredny ale ktoś kto umie dodawać odejmować mnożyć i dzielić (uczymy się tego w klasach 1 - 6 szkoły podstawowej) to już wie, że piszesz bzdury jak mało który!


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - domeklala - 27-01-2021 19:47

kopanie w chmurze jest wygodne, ale nie wiemy co bedzie z ta strona za miesiąc, pół roku, rok.. Czy gra warta swieczki?


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - majkel36 - 27-01-2021 21:00

Zainwestowałbym w to 10$ aby sprawdzić czy wypłcają ale nie wiem jak przelać tam BTC.
BTC mam na Binance i koszt paliwa to 15$ znacie jakiś tańszy sposób na przelanie BTC na inny portfel nie ponosząc takiej opłaty paliwa ?


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Matoro132 - 28-01-2021 00:42

(27-01-2021 21:00)majkel36 napisał(a):  Zainwestowałbym w to 10$ aby sprawdzić czy wypłcają ale nie wiem jak przelać tam BTC.
BTC mam na Binance i koszt paliwa to 15$ znacie jakiś tańszy sposób na przelanie BTC na inny portfel nie ponosząc takiej opłaty paliwa ?

BTC na XLM (0.1% za wymiane btc na xlm)-> XLM na coinbase + (0.01XLM FEE za wyplate) -> XLM na BTC (0zł prowizji) - BTC na koparke ok 2500 sat fee za wyplate

Wpłaciłem 12$. Zobaczymy co to będzie xd


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - majkel36 - 28-01-2021 11:37

(28-01-2021 00:42)Matoro132 napisał(a):  
(27-01-2021 21:00)majkel36 napisał(a):  Zainwestowałbym w to 10$ aby sprawdzić czy wypłcają ale nie wiem jak przelać tam BTC.
BTC mam na Binance i koszt paliwa to 15$ znacie jakiś tańszy sposób na przelanie BTC na inny portfel nie ponosząc takiej opłaty paliwa ?

BTC na XLM (0.1% za wymiane btc na xlm)-> XLM na coinbase + (0.01XLM FEE za wyplate) -> XLM na BTC (0zł prowizji) - BTC na koparke ok 2500 sat fee za wyplate

Wpłaciłem 12$. Zobaczymy co to będzie xd

Dzięki Smile


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Yashi88 - 28-01-2021 16:15

(27-01-2021 19:47)domeklala napisał(a):  kopanie w chmurze jest wygodne, ale nie wiemy co bedzie z ta strona za miesiąc, pół roku, rok.. Czy gra warta swieczki?
Za kilka dni sprawdzę wiarygodność wypłat i wrzucę tu SS. Z tego co widzę to firma, która to stworzyła to nie jakiś SCAM, mają dużo walorów na PLUS. Przykładem może być na plus dla nich, że szukają pracowników, mają w branży na pewno grafika, który robi im materiały promocyjne oraz co najlepsze to nie jest ich pierwszy projekt. Są podobne serwisy które działają od lat i uważam, że im się też uda Smile Gdzieś nawet samo GOOGLE podkreślam, GOOGLE, które czasem pokazuje konkretne wiadomości podczas wyszukiwania, że oni konkurują z innymi większymi firmami Smile Liczę na to, że wszystko pójdzie jak powinno iść. Zawsze nim w coś pójdę prześwietlam daną stronę w google kilka razy aby nie wtopić HAJSU.


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - vky - 28-01-2021 17:25

co użytkownik dostaje za osobe, które zarejestruje sie z refa bez inwestycji?


RE: EXABIT nowa koparka w chmurze BTC - Yashi88 - 28-01-2021 17:29

(28-01-2021 17:25)vky napisał(a):  co użytkownik dostaje za osobe, które zarejestruje sie z refa bez inwestycji?

Dostajesz 10% od inwestycji danego użytkownika + 4% od jego refów i 1% od refów drugiego poziomu Smile Ogólnie opłaca się namawiać ludzi do wpłat - chociaż ja tego nie robię bo jeszcze kilka dni minie nim sprawdzę w 100% wiarygodność serwisu Smile