Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zagubione BTC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Zagubione BTC (/Temat-Zagubione-BTC-171131)



Zagubione BTC - Duarez - 20-03-2021 13:58

Witajm,
Chciałbym spytać o pewną kwestię, postaram się króciutko.
W styczniu tego roku przelałem prawie 0.0015 BTC na inny adres korzystając z mobilnego portfela Coinomi. Niestety poskąpiłem na opłacie transakcyjnej i zamiast sugerowanych 5$, ustawiłem najniższy priorytet oscylujących na 17 centów. Do dnia dzisiejszego a kończy się już prawie marzec BTC wiszą w powietrzu, cały czas jest napisane, że transakcja oczekuje na potwierdzenia.
No i pytanie. Co z tym fantem zrobić? Choćby była to najmniej istotna transakcja w całym łańcuchu BTC czy możliwe jest żeby te pieniądze nie doszły przed ponad 2 miesiące?! Czekać? Da się coś zrobić?
Proszę o sugestie i jakakolwiek pomoc.


RE: Zagubione BTC - bb8_pl - 20-03-2021 14:19

Siemka , zapodaj tx transakcji na PW - sprawdzić można czy da się coś zrobić Smile


RE: Zagubione BTC - bb8_pl - 20-03-2021 19:22

Cos mi się wydaje że chyba transakcja przeszła a środki są na portfelu - proszę o info Smile


RE: Zagubione BTC - vky - 20-03-2021 19:58

miałem podobną sytuacje na trustwalecie, czekalem miesiac na zwrot.
przeszukalem forum i wystarczylo odinstalowac i ponownie zainstalować apke i crypto było już dawno zwrócone.

ale trzeba pamietac, aby zrobić recovery tych słów.


RE: Zagubione BTC - bb8_pl - 20-03-2021 20:40

(20-03-2021 19:58)vky napisał(a):  miałem podobną sytuacje na trustwalecie, czekalem miesiac na zwrot.
przeszukalem forum i wystarczylo odinstalowac i ponownie zainstalować apke i crypto było już dawno zwrócone.

ale trzeba pamietac, aby zrobić recovery tych słów.

Tak czasami bywa , ale nie koniecznie to apki wina Wink


RE: Zagubione BTC - Duarez - 30-03-2021 14:46

Przepraszam, że nie odpisałem. Dzięki wszystkim za zaangażowanie i za radę. To prawda wystarczyło zrobić recovery portfela i środki powróciły. Jednak wczoraj same wysłały się ponownie ? z adnotacja, że poprzednia transakcja nie doszła do skutku. Także powtórka z rozrywki, tym razem przynajmniej wiem co zrobić jeśli nie dojdą za 3 tygodnie.
Pozdrawiam i dzięki!