Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 13-04-2021 14:48

Witam wszystkich serdecznie w moim formułowym dzienniku

Dłuższy czas zastanawiałem się nad założeniem tego dziennika, co chwile pojawiają się nowe, i równie szybko znikają.

Na chwile obecną z zakresu ewhoringu nie jest prowadzony żaden sensowny dziennik.

Prowadzenie wpisów w tym dziennikowym zakamarku,ma za zadanie pokazać że się da. Da się robić to co się lubi - a zwłaszcza ja lubię czyli - zarabiać pieniądze

Nie mam zamiaru się chwalić tutaj dziennymi dniówkami, zarobkami miesięcznymi czy innymi mało istotnymi aspektami.

Mam zamiar przyjąć wyłącznie jeden wyznacznik:
Dniówka powyżej 100 pln
Dniówka poniżej 100 pln

Zazwyczaj, jeżeli będę dodawał screeny to wyłącznie te, które dokumentują zarobki powyżej kwot +100 pln. Co nie jest równoznaczne z tym że wyłącznie tyle zarobiłem danego dnia.

Kwota 100 pln jest istotnym wyznacznikiem, ale o tym nieco niżej.

Zarabiać w branży ewh można naprawdę na wiele sposobów, głównie jednak warto skupić się na kilku
- Sprzedaż zdjęć oraz filmów bądź pakietu obu
- Dostęp do kanału/konta vip na których wrzucane są zdjęcia/filmy
- Fejkowanie spotkań(nie polecamy oczywiście oszukiwania innych)

Dlaczego akurat wybrałem kwotę 100 pln dniówki?
- Ponieważ to trzy cyfry dniówki zarobionej online, a to zaczyna wyglądać przyjemnie
- Ja w swojej pracy skupiam się na sprzedaży dostępu do kanału vip, który prowadzę. Cena za dostęp miesięczny do takiego kanału to 90 pln, dlatego też aby nie osiadać na laurach i nie ograniczać się do sprzedaży jednego dostępu "i wystarczy" stawiam sobie nieco większe wyzwanie. W postaci sprzedaży w takiej sytuacji minimum dwóch rożnych "produktów" w celu osiągnięcia dniówki powyzej +100 pln


Wpisy będą dodawane w różnych odstępach czasu, więc warto zaglądać, spodziewać się niespodziewanego.

Teraz krótko o tym, jak NIE WARTO pracować.
[Obrazek: 4.png]

Facet, który tyle co dodał taką dziewczynę do znajomych, widzi na start to... Na usta ciśnie się jedno słowo FAKE. Dla mnie tak to właśnie wygląda. Myślę że także dla was podobnie. Szansa że nowa osoba kupi cokolwiek? Oceniam na niskie lub bardzo niskie.
Przez takie działanie otrzymywać będziemy niskie zarobki lub co bardzo prawdopodobne zerowe, czego efektem będzie expressowe zniechęcenie.



Aby zbytnio nie zanudzać, na dziś wystarczy tego słowotoku, z czasem pojawią się kolejne ciekawostki.




Dzień "pierwszy" 12.04
[Obrazek: 1.png]
Wystarczyła wyłącznie jedna transakcja aby dzień zakończyć na zielono.


Na sam koniec pozytywny aspekt, dobrego dnia!! Smile






RE: Last Man Standing - shf - 13-04-2021 16:15

E-whoringiem zajmuje się od 22 dni. Te screeny co wrzuciłeś to też bym ocenił jako fejk. Zupełnie innaczej działam niż wyżej przedstawione sposoby. Myślę, że jestem przekonany iż ten sposób jest już przereklamowany. Życzę powodzenia, dziś udało mi się uciułać na samych vipkach 600 zł a dopiero 17:16 !

Ogółem skupiasz się na promowaniu na snapie ?


RE: Last Man Standing - ShuQi - 13-04-2021 16:32

@[shf]

Ruch zbieram na snapie, najwygodniejsza (i jak sądzę) najlepsza forma aktualnie dla mnie.
Vip'a także prowadzę na snapie


RE: Last Man Standing - ShuQi - 14-04-2021 09:05

Cześć wam! Smile

Raz na jakiś czas, będę wrzucał screeny z zarobków dziennych, tak dla pokrzepienia! Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Pablo1878 - 14-04-2021 09:33

Mentoring is comming. Big Grin

A tak ja serio to wytrwałości w prowadzeniu dziennika. Wiem, że dniówki z ewh masz super, oby tak dalej!


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 14-04-2021 09:35

Wykupienie dostępu do kanału jest na stronie interentowej ? Czy jak te płatności wyglądają na Skrill? Chciałbym zaznaczyć, że nigdy nie używałem tego.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - V1to - 14-04-2021 09:40

Kiedys byl jeden fajny dziennik Ewh i prowadził nawet mentoring lecz nagle zniknął Big Grin
Dlugo się tym zajmujesz ? Oczywiscie dziennik będę obserwował bo nisza nigdy się nie skończy a chętnie zobaczę jak Ci idzie i mam nadziejej ze szybko nie zamkniesz dziennika Smile


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 14-04-2021 09:44

(14-04-2021 09:40)V1to napisał(a):  Kiedys byl jeden fajny dziennik Ewh i prowadził nawet mentoring lecz nagle zniknął Big Grin
Dlugo się tym zajmujesz ? Oczywiscie dziennik będę obserwował bo nisza nigdy się nie skończy a chętnie zobaczę jak Ci idzie i mam nadziejej ze szybko nie zamkniesz dziennika Smile

Tamten śmierdział fejkiem od początku Big Grin Przeczuwałem, ze szybko zniknie.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - lokalny zielarz - 14-04-2021 09:46

zapowiada się ciekawie. fajnie by było jakbyś co nie co opowiedział o przyjmowaniu płatności.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 14-04-2021 10:21

@[shf]
Osobne konto na snapie, którego nick znają wyłącznie osoby które zakupiły pakiet