Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Last Man Standing - Ewhoring - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Last Man Standing - Ewhoring (/Temat-Last-Man-Standing-Ewhoring-171380)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 05-01-2022 00:52

Mam taki sam kubek Big Grin


RE: Last Man Standing - Ewhoring - eciver - 06-01-2022 21:43

Dobrze, że wróciłeś. Wink Czekamy na podsumowanie roku.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Soul99 - 07-01-2022 10:03

Może zadam tu pytanie.
Czy jak będę miesięcznie przyjmować płatności w kwocie 20-40 tyś (tylko od polaków) na wallet zen z ewh to czy przy takiej dużej kwocie mogę się spodziewać blokady? A jeśli zablokują to jakich dokumentów itp wymagają? Jak to działa?


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 07-01-2022 13:03

(07-01-2022 10:03)Soul99 napisał(a):  Może zadam tu pytanie.
Czy jak będę miesięcznie przyjmować płatności w kwocie 20-40 tyś (tylko od polaków) na wallet zen z ewh to czy przy takiej dużej kwocie mogę się spodziewać blokady? A jeśli zablokują to jakich dokumentów itp wymagają? Jak to działa?


Zen przy zakładaniu konta, wymaga weryfikacji KYC. Więc już na samym stracie potrzebujesz dokumentów na osobę, której dane są wpisywane przy zakładaniu konta(łącznie z selfie).


Każde konto oraz sytuacja jest inna, osobiście nie słyszałem o tym aby jakiekolwiek problemy na chwile obecną wystąpiły z ZEN'em. Natomiast sporo może zależeć od tego, w jakiej formie będziesz przyjmował tam wpłaty.

Załóżmy że częściowo to będą przelewy (nie wiem w jaki sposób zamierzasz pracować w ewh) i zakładając "czarny scenariusz" część przelewów może otrzymać status "prośba o zwrot, przelew błędny". Jak to wygląda np w polskich bankach?

Osoba x wysyła przelew na 300 zł do Ciebie, po dwóch dniach zgłasza ten przelew w swoim banku jako "zrobiony przez pomyłkę" i jego bank, pisze do Twojego o zwrot, masz wtedy dwie możliwości.

A) Zwrócić środki na rachunek techniczny swojego banku, z którego w/w kwota zostanie przelana na rachunek osoby X
B) Nie reagować w terminie 31 dni(lub około), po tym czasie Twój bank jest zmuszony udostępnić Twoje dane, bankowi wykonawcy przelewu.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jeżeli będziesz przyjmował przelewy w ZEN, mogą oni zacząć zadawać pytania "skąd tyle próśb o zwroty"

Podsumowanie: Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Dlatego też nie można tutaj jednoznacznie napisać jasnej, klarownej reguły "how it's made". Jednakże można podjąć szereg działań w celu ograniczenia ryzyka "weryfikacji" czy chociażby utraty środków w postaci regularnej ich wypłaty z portfela. Pamiętajmy, ZEN NIE JEST BANKIEM.


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Soul99 - 07-01-2022 13:30

(07-01-2022 13:03)ShuQi napisał(a):  
(07-01-2022 10:03)Soul99 napisał(a):  Może zadam tu pytanie.
Czy jak będę miesięcznie przyjmować płatności w kwocie 20-40 tyś (tylko od polaków) na wallet zen z ewh to czy przy takiej dużej kwocie mogę się spodziewać blokady? A jeśli zablokują to jakich dokumentów itp wymagają? Jak to działa?


Zen przy zakładaniu konta, wymaga weryfikacji KYC. Więc już na samym stracie potrzebujesz dokumentów na osobę, której dane są wpisywane przy zakładaniu konta(łącznie z selfie).


Każde konto oraz sytuacja jest inna, osobiście nie słyszałem o tym aby jakiekolwiek problemy na chwile obecną wystąpiły z ZEN'em. Natomiast sporo może zależeć od tego, w jakiej formie będziesz przyjmował tam wpłaty.

Załóżmy że częściowo to będą przelewy (nie wiem w jaki sposób zamierzasz pracować w ewh) i zakładając "czarny scenariusz" część przelewów może otrzymać status "prośba o zwrot, przelew błędny". Jak to wygląda np w polskich bankach?

Osoba x wysyła przelew na 300 zł do Ciebie, po dwóch dniach zgłasza ten przelew w swoim banku jako "zrobiony przez pomyłkę" i jego bank, pisze do Twojego o zwrot, masz wtedy dwie możliwości.

A) Zwrócić środki na rachunek techniczny swojego banku, z którego w/w kwota zostanie przelana na rachunek osoby X
B) Nie reagować w terminie 31 dni(lub około), po tym czasie Twój bank jest zmuszony udostępnić Twoje dane, bankowi wykonawcy przelewu.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jeżeli będziesz przyjmował przelewy w ZEN, mogą oni zacząć zadawać pytania "skąd tyle próśb o zwroty"

Podsumowanie: Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Dlatego też nie można tutaj jednoznacznie napisać jasnej, klarownej reguły "how it's made". Jednakże można podjąć szereg działań w celu ograniczenia ryzyka "weryfikacji" czy chociażby utraty środków w postaci regularnej ich wypłaty z portfela. Pamiętajmy, ZEN NIE JEST BANKIEM.

Działam już od długiego czasu i nie mam takich sytuacji że ktoś próbuje sobie zwrócić pieniądze (że zgłasza do banku itp) więc w takiej sytuacji raczej nie mam co się bać ? A płatności przeróżne przyjmuje. Ale raczej nikt nie prosi o zwrot itp. A właśnie no miesięcznie z 20-40k więc jak mówisz że raczej tak nie blokuje ZEN to spoko.

A mam jeszcze pytanie. Da się jakoś obejść weryfikacje w tym ZEN? W sensie że zweryfikować na jakieś fejkowe dane? Albo ktoś sprzedaje takie weryfikacje? orientujesz się?


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 07-01-2022 13:37

(07-01-2022 13:30)Soul99 napisał(a):  
(07-01-2022 13:03)ShuQi napisał(a):  
(07-01-2022 10:03)Soul99 napisał(a):  Może zadam tu pytanie.
Czy jak będę miesięcznie przyjmować płatności w kwocie 20-40 tyś (tylko od polaków) na wallet zen z ewh to czy przy takiej dużej kwocie mogę się spodziewać blokady? A jeśli zablokują to jakich dokumentów itp wymagają? Jak to działa?


Zen przy zakładaniu konta, wymaga weryfikacji KYC. Więc już na samym stracie potrzebujesz dokumentów na osobę, której dane są wpisywane przy zakładaniu konta(łącznie z selfie).


Każde konto oraz sytuacja jest inna, osobiście nie słyszałem o tym aby jakiekolwiek problemy na chwile obecną wystąpiły z ZEN'em. Natomiast sporo może zależeć od tego, w jakiej formie będziesz przyjmował tam wpłaty.

Załóżmy że częściowo to będą przelewy (nie wiem w jaki sposób zamierzasz pracować w ewh) i zakładając "czarny scenariusz" część przelewów może otrzymać status "prośba o zwrot, przelew błędny". Jak to wygląda np w polskich bankach?

Osoba x wysyła przelew na 300 zł do Ciebie, po dwóch dniach zgłasza ten przelew w swoim banku jako "zrobiony przez pomyłkę" i jego bank, pisze do Twojego o zwrot, masz wtedy dwie możliwości.

A) Zwrócić środki na rachunek techniczny swojego banku, z którego w/w kwota zostanie przelana na rachunek osoby X
B) Nie reagować w terminie 31 dni(lub około), po tym czasie Twój bank jest zmuszony udostępnić Twoje dane, bankowi wykonawcy przelewu.

Dlaczego o tym piszę? Ponieważ jeżeli będziesz przyjmował przelewy w ZEN, mogą oni zacząć zadawać pytania "skąd tyle próśb o zwroty"

Podsumowanie: Każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego rozpatrzenia. Dlatego też nie można tutaj jednoznacznie napisać jasnej, klarownej reguły "how it's made". Jednakże można podjąć szereg działań w celu ograniczenia ryzyka "weryfikacji" czy chociażby utraty środków w postaci regularnej ich wypłaty z portfela. Pamiętajmy, ZEN NIE JEST BANKIEM.

Działam już od długiego czasu i nie mam takich sytuacji że ktoś próbuje sobie zwrócić pieniądze (że zgłasza do banku itp) więc w takiej sytuacji raczej nie mam co się bać ? A płatności przeróżne przyjmuje. Ale raczej nikt nie prosi o zwrot itp. A właśnie no miesięcznie z 20-40k więc jak mówisz że raczej tak nie blokuje ZEN to spoko.

A mam jeszcze pytanie. Da się jakoś obejść weryfikacje w tym ZEN? W sensie że zweryfikować na jakieś fejkowe dane? Albo ktoś sprzedaje takie weryfikacje? orientujesz się?

Sam Snapchat ? Czy z insta Big Grin ? Bo z samego insta to raczej nie idzie wyciułać 20k, albo ja przynajmniej nie umiem Big Grin

E-who + projekty dały mi max. 18k zł


RE: Last Man Standing - Ewhoring - ShuQi - 07-01-2022 15:55

Cytat:A mam jeszcze pytanie. Da się jakoś obejść weryfikacje w tym ZEN? W sensie że zweryfikować na jakieś fejkowe dane? Albo ktoś sprzedaje takie weryfikacje? orientujesz się?


W dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż wowwowwowwow


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Pablo1878 - 07-01-2022 16:20

(07-01-2022 13:30)Soul99 napisał(a):  [quote='ShuQi' pid='1952419' dateline='1641556996']
[quote='Soul99' pid='1952412' dateline='1641546183']

A mam jeszcze pytanie. Da się jakoś obejść weryfikacje w tym ZEN? W sensie że zweryfikować na jakieś fejkowe dane? Albo ktoś sprzedaje takie weryfikacje? orientujesz się?


Wszystko się da, bo wszystko ma swoją cenę. Poszukaj sobie takich informacji na discordach dot. ewho. Wink


RE: Last Man Standing - Ewhoring - Soul99 - 07-01-2022 16:49

(07-01-2022 16:20)Pablo1878 napisał(a):  
(07-01-2022 13:30)Soul99 napisał(a):  [quote='ShuQi' pid='1952419' dateline='1641556996']
[quote='Soul99' pid='1952412' dateline='1641546183']

A mam jeszcze pytanie. Da się jakoś obejść weryfikacje w tym ZEN? W sensie że zweryfikować na jakieś fejkowe dane? Albo ktoś sprzedaje takie weryfikacje? orientujesz się?


Wszystko się da, bo wszystko ma swoją cenę. Poszukaj sobie takich informacji na discordach dot. ewho. Wink

To prawda masz racje Smile
Ale właśnie boję się z tym czy mi nie zablokują konta jak będę ogromne wpływy dzienne przyjmował z blików, przelewów na konto bankowe itp. Czy ktoś przyjmuje duże wpływy na konto takie "personal" i orientuje się czy blokują środki czy nie? Czy to będzie najlepiej na kilka kont oddzielić? Czy raczej jak są bezproblemowe wpłaty to nie będzie problemu? ktoś was może przyjmuje dużo na tym zen ?


@shf
Ogólnie mam coś unikalnego i robię dużo więcej miesięcznie Smile Mój taki "projekt"


RE: Last Man Standing - Ewhoring - shf - 07-01-2022 22:30

Kumam, powodzenia Smile