Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][ Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK Ltd Edition - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Aukcje 24/7 (/Forum-Aukcje-24-7-185)
+------ Wątek: [Zamknięty][ Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK Ltd Edition (/Temat-Zamkniety-Aukcje-24-7-Casio-G-SHOCK-Ltd-Edition-17185)



[Zamknięty][ Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK Ltd Edition - MotorniczyTramwaju - 27-11-2010 17:30

Wygrałem 21.11, zamówione na adres PL, więc będą opłaty, ale już nie mam siły czekać kilku miesięcy :o

[Obrazek: aukcjapotwierdzenie.png]

Dostałem potem jeszcze update Smile
Cytat:Hi there,

We just wanted to let you know that the product you won in 24/7 will be shipping in 5-7 business days.
You will receive an email with a tracking number when your item ships.

We apologize for the delay---we made a decision to change shipping services in an effort to minimize fees for our members.
While we think this is a good decision, it has slightly delayed the sending of your package.

You don't need to do anything---we'll send you the tracking number soon. Thanks for your loyal membership, and
thanks for being part of the early days of 24/7:-)

Mara D.

P.S. If I were you, I'd watch for some big announcements about redemption on the hallway......:-)



[Zamknięty][Zamknięty][ Aukcje 24/7] Casio G-SHOCK Ltd Edition - Bolt - 19-03-2011 10:13

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.