Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokada przed spamem - jak obejść ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Blokada przed spamem - jak obejść ;) (/Temat-Blokada-przed-spamem-jak-obejsc-171940)



Blokada przed spamem - jak obejść ;) - Pablo1878 - 10-06-2021 13:23

Cześć,

Na niektórych stronkach typu: Czateria (interia) na przeglądarkach jest włączona blokada, która uniemożliwia wklejanie gotowego tekstu. Rozumiem, że to blokada przed spamem. Czy da się to jakoś obejść? Na androidze tekst jest wklejany z schowka, więc przechodzi bez problemu.

Chodzi mi o jakieś rozwiązanie na Windowsa. Wink


RE: Blokada przed spamem - jak obejść ;) - mahuzz - 10-06-2021 13:40

Pewien nie jestem i dodatkowo na mobilce wiec nie sprawdzę... ale nie wiem czy wtyczki typu imacros nie maja funkcji ‚pisania’ zamiast wklejania. Ale obiecać nie obiecuje, zerknij Tongue


RE: Blokada przed spamem - jak obejść ;) - Pablo1878 - 10-06-2021 13:45

(10-06-2021 13:40)mahuzz napisał(a):  Pewien nie jestem i dodatkowo na mobilce wiec nie sprawdzę... ale nie wiem czy wtyczki typu imacros nie maja funkcji ‚pisania’ zamiast wklejania. Ale obiecać nie obiecuje, zerknij Tongue

Pobrałem wtyczkę "Allow Right Click" na Microsfot Edge i działa. Na inne przeglądarki też jest. W przypadku czaterii działa bez zarzutu, więc pewnie na innych stronkach również będzie.


Temat do zamknięcia