Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam fake zdjęcia na profile Insta/Facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Wykonam fake zdjęcia na profile Insta/Facebook (/Temat-Wykonam-fake-zdjecia-na-profile-Insta-Facebook-172008)



Wykonam fake zdjęcia na profile Insta/Facebook - kokos765 - 19-06-2021 12:22

Wykonam niepowtarzalne zdjęcia na fake profile facebook/instagram.
Wszystkie zdjęcia będą miały zbliżoną twarz i różną jakość (na życzenie może być smartfonowo-selfiasta).

Paczka 5 zdjęć 60zl
Paczka 10 zdjęć 100zł

Czas realizacji pojedynczej paczki to około 1-2dni.
Zdjęcia nie zostaną odnalezione w tineye ani przez google images.

Kontakt pw.


RE: Wykonam fake zdjęcia na profile Insta/Facebook - Captain - 19-06-2021 22:13

Czuje lekką desperację Sad


RE: Wykonam fake zdjęcia na profile Insta/Facebook - kokos765 - 19-06-2021 22:30

(19-06-2021 22:13)Captain napisał(a):  Czuje lekką desperację Sad

Czemu desperację?
a) żadna praca nie hańbi i Ty akurat powinieneś to wiedzieć w końcu udzielasz drobne pożyczki

b) nisza - nie widziałam żeby ktoś oferował takie coś

c) nie mam czasu brać kolejnych dużych projektów webowych/graficznych a w dziurach oczekiwania na feedbacki mogę takie drobne prace porobić to stwierdziłam ,że może komuś to się przyda, jeżeli nie no to co na tym tracę? ten kto nie próbuje nic nie zyskuje Smile zapamiętaj sobie dosyć cenna rada.

Nie widzę tu desperacji, a taka wypowiedź bo tak w Twoim przypadku nic tu nie wnosi - uzasadnij trochę może mnie nawrócisz - bo jeżeli nie to w tym przypadku nie obraź się ale właśnie taka opinia brzmi desperacko. Smile