Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Curve 5£ + 10£ ode mnie ~ CHWILOWO WSTRZYMANE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Curve 5£ + 10£ ode mnie ~ CHWILOWO WSTRZYMANE (/Temat-Curve-5%C2%A3-10%C2%A3-ode-mnie-CHWILOWO-WSTRZYMANE-172132)



Curve 5£ + 10£ ode mnie ~ CHWILOWO WSTRZYMANE - mazarini - 01-07-2021 21:21

Curve to przyjazna aplikacja zrzeszająca wiele kart płatniczych w jednej aplikacji. Udostępnia ona użytkownikowi dokonywania wszelkich płatności jedną kartą, która z automatu obsługuje wszystkie pozostałe dodane w menu.

Za rejestrację nowego konta Curve oferuję użytkownikom 5£ za wydanie 5£ kartą wirtualną. W ramach wykorzystania mojego reflinka (zapraszam po link bezpośrednio do wiadomości prywatnej) uzyskujesz dodatkowo 10£!

Wystarczy, że podepniesz swoją wirtualną kartę z Revoluta lub n26 w ramach karty Curve, zweryfikujesz swoją tożsamość (tradycyjne KYC - dowód osobisty przód/tył) oraz zrobisz co najmniej 3 transakcje na kwotę min. 20£.

NIE MUSISZ WYDAWAĆ SWOICH PIENIĘDZY!!!


Sposób na spełnienie warunków:

- Załóż własne konto zen.com - to aplikacja działająca na zasadzie portfela online i aktywuj kartę wirtualną ZEN (kod do rejestracji: WYDAWAJDOBRZEZEN - 120 dni za darmo, po tym okresie 0.99e/miesiac, konto można zamknąć w każdej chwili)

- W ramach podpiętej pod Curve karty Revolut lub n26 doładowuj swoje własne konto ZEN, tak żeby zrobić obrót na min. 20£ (np. 3 x 7£; 4 x 5£; 5 x 4£ etc)

- Przy wydaniu pierwszych 5£ z automatu wskoczy Ci bonus 5£, ale żeby odebrać refback musisz spełnić w/w warunki

- Po pomyślnej transakcji aktualnie dostajesz link polecający umożliwiający odbiór 20£ za spełnienie w/w warunków za każdą poleconą osobę!

UWAGA WAŻNE! REFBACK PRZYZNAJE NATYCHMIAST PO UZNANIU PEŁNEJ KWOTU 20£ NA MOJE KONTO CURVE

Kontakt: telegram - https://t.me/mazarini11 lub wiadomość prywatna na forum!



RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - speed055 - 01-07-2021 22:40

jesteś pewny ze zen przechodzi ? u mnie totalnie tego nie zaliczyło


RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - Zarabiacz321 - 01-07-2021 22:54

Priv jestem zianteresowany


RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - mazarini - 01-07-2021 23:05

(01-07-2021 22:40)speed055 napisał(a):  jesteś pewny ze zen przechodzi ? u mnie totalnie tego nie zaliczyło

Zasiałeś we mnie wątpliwości teraz, ale pierwsze bonusy już mi w ten sposób wpadły, więc śmiem twierdzić, że nie powinno być problemu z dalszym polecaniem. @[Zarabiacz321] Na wszelki wypadek przetestuje jeszcze to z moim znajomym i jeśli znowu nie będzie problemu to działamy. W regulaminie jest napisane, ze chodzi o 'transactions' nie konkretnie 'purchases', także mimo wszystko nie powinno być komplikacji


RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - Zarabiacz321 - 01-07-2021 23:51

Dobra w takim razie czekam na pewne info i dzialamy


RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - Bleturo - 02-07-2021 09:12

Przecież to już nie działa Smile nawet nie mogę się już zarejestrować w aplikacji


RE: Curve 5£ + 10£ ode mnie - Hasher - 02-07-2021 09:14

(02-07-2021 09:12)Bleturo napisał(a):  Przecież to już nie działa Smile nawet nie mogę się już zarejestrować w aplikacji

Działa cały czas