Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2.4k paypal za 2.6k bank - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: 2.4k paypal za 2.6k bank (/Temat-2-4k-paypal-za-2-6k-bank-173082)



2.4k paypal za 2.6k bank - Tidus - 21-11-2021 21:38

Close


RE: 2.4k paypal za 2.6k bank - M@RT@ - 21-11-2021 22:06

Mogę pomóc ale nie rozumiem jak chcesz wypłacić mi 2600 skoro nie masz ich w banku?

I nie będziesz czekać 3 dni. Jutro będą na koncie. Jeśli Santander to rano jeśli inny bank to po południu najpóźniej.


RE: 2.4k paypal za 2.6k bank - Dante_/ - 21-11-2021 23:18

Czy ja dobrze rozumiem, że zleciłeś wypłatę z PayPal'a na konto bankowe i teraz chcesz pieniądze znowu na PayPal'u? Również zastanawia mnie coś innego, a dokładnie to w jaki sposób chcesz komuś zapłacić? Jeżeli masz środki ( 2600pln ), które chcesz przeznaczyć na zapłatę za wymianę to dlaczego nie możesz skorzystać z "błyskawicznego doładowania PayPal", które jest w panel'u?

Nie mam zamiaru ukrywać tego, ale wydaje mi się, że potrzebujesz pożyczki, a nie wymiany, ponieważ jeżeli miałbyś dostępne środki to wpłaciłbyś je na PayPal'a za pomocą "błyskawicznego doładowania PayPal", ewentualnie może jest to próba oszustwa.

"szczegóły priv"


RE: 2.4k paypal za 2.6k bank - Tidus - 21-11-2021 23:31

(21-11-2021 23:18)Dante_/ napisał(a):  Czy ja dobrze rozumiem, że zleciłeś wypłatę z PayPal'a na konto bankowe i teraz chcesz pieniądze znowu na PayPal'u? Również zastanawia mnie coś innego, a dokładnie to w jaki sposób chcesz komuś zapłacić? Jeżeli masz środki ( 2600pln ), które chcesz przeznaczyć na zapłatę za wymianę to dlaczego nie możesz skorzystać z "błyskawicznego doładowania PayPal", które jest w panel'u?

Nie mam zamiaru ukrywać tego, ale wydaje mi się, że potrzebujesz pożyczki, a nie wymiany, ponieważ jeżeli miałbyś dostępne środki to wpłaciłbyś je na PayPal'a za pomocą "błyskawicznego doładowania PayPal", ewentualnie może jest to próba oszustwa.

"szczegóły priv"

szczegoly priv zawsze Tongue
wyplacilem kase z PP ktorej jednak potrzebuje, pieniadze dotra do 3 dni roboczych, mozliwe ze jutro. Wyplaty nie da sie anulowac, tak w skrocie.

temat do zamkniecia, doszlo juz do transakcji. Dzieki


2.4k paypal za 2.6k bank - Admin - 21-11-2021 23:34

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.