Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wind media - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wind media (/Temat-Wind-media-173739)

Strony: 1 2 3


Wind media - Rav886 - 01-03-2022 10:18

Witam jestem stosunkowo świeży w temacie.
Poszukuje informacji a platformie Wind media.
Czy ktoś może z tu obecnych miał styczność z wyżej wymienioną firmą/platformą??
Może polecić lub odradzić współprace z nimi. Wiem że każda inwestycja tego typu wiąże się z wysokim ryzykiem ale może już na przykład ktoś się sparzył i mógł by przestrzec następnych. A może ktoś korzysta i opływa w dostatku Big Grin Big Grin
Zapraszam do dyskusji

https://windmedia88.com


RE: Wind media - Prizmo* - 01-03-2022 14:31

Wypłaciłem 2x po 30zł. Teraz już max 10zł można. Oczywiście na 2 kontach, Jak dla mnie tylko do wypłaty, nie żadna wpłata bo zaraz sie zawiną bo "restrykcje" zwiększają.

I te recencje poniżej jednopostowców Big Grin hah


RE: Wind media - Rav886 - 01-03-2022 15:25

Od jak dawna ich obserwujesz?? No teraz już mają jakąś kolejną aktualizację da się tylko 10 zł bez wkładu.


RE: Wind media - kasperkazik - 06-03-2022 12:17

Dzień dobry, niestety podziałałem trochę na tej platformie. Zarabiając maksymalną dostępną kwotę czyli 6zł dziennie udało mi się wypłacić 30 zł, trafiło na moje konto bankowe. Natomiast pozostałych 39 zł nie mogę już wypłacić. Jak napisałem o tym na wewnętrznej grupie, to mnie z niej usunięto. Mój zwierzchnik mówi, że to dlatego, że na poziomie VIP0 wypłaty można robić tylko raz w roku. Ciągle namawia mnie na aktywowanie wyższych poziomów VIP, co kosztuje od kilkuset złotych miesięcznie. Nie wiem, czy ta piramida nie rozpadnie się przed nowym rokiem. Odradzam!


RE: Wind media - workingwoman - 07-03-2022 14:26

Ja zarabiam w Wind Media. Obecnie mam poziom vip5 zarabiam 272 zł na dzień czyli 8160 zł na miesiac i podobnie jak wy bałam się zainwestować. Postanowiłam że zainwestuje 200 zł na vip1 i sprawdzę czy odzyskam ta kasę. Kasa zwraca się po 3 tygodniach a później zarabiasz na czysto. Wypłacasz sobie codziennie albo kiedy chcesz nie mniej niż 30 zł jak masz VIP. Jak zainwestujesz to konto ważne jest rok. Firma jest z Singapuru i wchodzi na rynek polski. W Europie działa m.in. we Francji i UK. Wrzucam moje saldo z dziś. [email protected]




Przepraszam administratorze jestem nowym uzytkownikiem. Dopiero się uczę. Smile


RE: Wind media - Rav886 - 12-03-2022 09:26

Więc zaufałem podziałałem i jest tak (stan na 12.03.2022)
Platforma przyjmuje system członkostwa, czyli system VIP. Ponieważ wielu zwykłych członków złośliwie przesyła zadania, powodując utratę wielu zamówień przez platformę, przyjęty jest system zarządzania VIP. Nawet jeśli nie inwestujesz w VIP, możesz otrzymać prowizję w wysokości 10 zł i po wykonaniu testowych zadań masz do wyboru wypłata tego co jest dozwolone na darmowym koncie lub inwestycja i aktualizacja do konta ViP1-5 czyli od 200zł takie konto jest ważne przez rok i umożliwia wypłatę środków raz na dzień o ile nasze konto przekracza próg 30zł.

Ja zainwestowałem i zarabiam, absolutnie nie namawiam nikogo informuje jedynie że puki co działa i zapowiada się ciekawie
https://windmedia88.com
https://chat.whatsapp.com/JOgTqWFI222G8yfohL2hUf to link do mojej prywatnej grupy na whatsapp poświęconej dyskusji tylko o tej platformie
Zapraszam do zadawania pytań chętnie odpowiem
Ile to podziała to tego nikt nie wiem dlatego sugeruje podejście do tematu na chłodno

Przepraszam za złamanie regulaminu


RE: Wind media - Agnieszka 03 - 13-03-2022 19:29

Ja jestem na Wind Media
Zlecilam pierwsza wypłatę na 30zl
Wykupilam VIP1 za 200zl
I w ciągu 2 tygodni zarobilam 320zl
Tak ze polecam


RE: Wind media - Ewix19 - 18-03-2022 17:53

Ja na początku wykupiłam vip1 chyba jak większość potem dość szybko przeszłam na vip5 gdyz wychodzę z założenia, że z tego typu biznesów im szybciej się zacznie tym więcej się wyciągnie... Nie wiadomo ile będzie to trwało, a naprawdę szybko można sporo zarobić. Na vip5 w ciągu 23 dni zwraca Ci się wkład, co miesiąc zarabiasz na czysto 8160 zł, wiec kasa naprawde duża.


RE: Wind media - Rav886 - 22-03-2022 10:18

Ja już też odrobiłem wkład i to w miarę szybko choć każdemu zawsze kładę kawe na ławę że wiąże się to z dużym ryzykiem i nikt nikomu nie zagwarantuje ile to jeszcze pociągnie. W razie czego zapraszam do dyskusji na whatsapp tam najszybciej się mnie złapie


RE: Wind media - Rak - 28-03-2022 13:32

Wypłacone kilka dyszek, niestety od długiego czasu nie działa formularz z wypłatą. Scam?