Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZEN- Zwrot środków - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: ZEN- Zwrot środków (/Temat-ZEN-Zwrot-srodkow-174192)



ZEN- Zwrot środków - Hoolig4n - 06-06-2022 13:02

Ostatnio z mojej karty ZEN ściągnęło pieniądze za jakąś tam subskrypcję, gdzie wysyłałem wniosek żeby mi tą subskrypcję anulowali bo nie chcę po prostu już z tego korzystać. Wczoraj dostałem powiadomienie, że ściągnęli mi kilkadziesiąt dolców za suba. Jak wiadomo, te płatności są objęte ochroną "ZEN Care" i wysłałem wniosek o cashback. Pytanie: Czy ktoś z was wysyłał do zena wniosek o zwrot środków? Po jakim czasie można uzyskać jakąkolwiek odpowiedź z ich strony? Dodam, że była to płatność nieautoryzowana, czyli ja niczego nie potwierdzałem w aplikacji jak ma to miejsce zazwyczaj.


RE: ZEN- Zwrot środków - Atypowys - 06-06-2022 21:29

Nie dostaniesz zwrotu ponieważ mogłeś sam anulować daną subskrypcję:/


RE: ZEN- Zwrot środków - mahuzz - 07-06-2022 00:43

(06-06-2022 13:02)Hoolig4n napisał(a):  Ostatnio z mojej karty ZEN ściągnęło pieniądze za jakąś tam subskrypcję, gdzie wysyłałem wniosek żeby mi tą subskrypcję anulowali bo nie chcę po prostu już z tego korzystać. Wczoraj dostałem powiadomienie, że ściągnęli mi kilkadziesiąt dolców za suba. Jak wiadomo, te płatności są objęte ochroną "ZEN Care" i wysłałem wniosek o cashback. Pytanie: Czy ktoś z was wysyłał do zena wniosek o zwrot środków? Po jakim czasie można uzyskać jakąkolwiek odpowiedź z ich strony? Dodam, że była to płatność nieautoryzowana, czyli ja niczego nie potwierdzałem w aplikacji jak ma to miejsce zazwyczaj.

3D Secure nie występuje przy cyklicznym odnowieniu płatności. Jeśli masz dowód, że napisałeś wcześniej o anulację, a nie anulowali, to będzie OK. Jak napisałeś po zbillowaniu, że nie chcesz, to już problem, bo jeśli ich regulamin/prawo/etc etc. mówi, że nie przyjmują takich reklamacji to niestety po kasie i szkoda czasu na chargebacki.


RE: ZEN- Zwrot środków - Hoolig4n - 07-06-2022 11:59

@[Atypowys] chyba nie doczytałeś, że
(06-06-2022 13:02)Hoolig4n napisał(a):  wysyłałem wniosek żeby mi tą subskrypcję anulowali bo nie chcę po prostu już z tego korzystać.

@[mahuzz] właśnie pisałem wniosek na kilka dni przed zbillowaniem, bo wiedziałem, że termin się zbliża.


RE: ZEN- Zwrot środków - mahuzz - 07-06-2022 12:08

no to jeżeli pisałeś, że chcesz anulować, a oni z premedytacją Cię zbillowali za kolejny okres, to chargeback z dowodem korespondencji/anulowaniem subskrypcji i tyle. Nie wiem jak to działa w ZEN, ale jeśli chodzi o karty bankowe, to powinno przejść normalnie przez bank. Walcz, powodzenia Smile