Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupię prostą stronę internetową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Kupię prostą stronę internetową (/Temat-Kupie-prosta-strone-internetowa-174197)



Kupię prostą stronę internetową - Lukasz5555 - 07-06-2022 15:34

Witam wszystkich.

Potrzebuje dosłownie najprostszą stronę internetową - ważne aby w nazwie strony były 3 słowa ,natomiast co do samej domeny - bez znaczenia jaka będzie.

PS. Jeśli znacie jakiś kreator stron internetowych, w którym mogę zrobić darmową stronę i jednocześnie wykupić tanio serwer to bede wdzięczny za taką informację>


RE: Kupię prostą stronę internetową - nitram - 07-06-2022 16:07

Ty chcesz kupić gotową stronę czy pytasz kogoś kto Ci stronę zrobi pod Twój pomysł czy szukasz kreatora do robienia stron ?


RE: Kupię prostą stronę internetową - itmaster - 07-06-2022 16:15

Chyba najprościej będzie jak stronę postawisz na Wordpresie (darmowy system CMS do stron i blogów) i doinstalujesz jakiś template. Wiele hostingów posiada autoinstalatory tego systemu, więc nie musisz być techniczny. Będziesz mógł sobie potem dowolnie w prosty sposób edytować i zapełniać treściami.

Co do domeny to jak rozumiem będzie dość długa, skoro ma się składać aż z trzech słów? Ale to oczywiście nie problem, nawet pewne że będzie wolna, bo gorzej jakby miała być z trzech znaków Wink

Co do hostingu, to mogę coś polecić pisz na PW.


RE: Kupię prostą stronę internetową - Lukasz5555 - 07-06-2022 16:17

(07-06-2022 16:07)nitram napisał(a):  Ty chcesz kupić gotową stronę czy pytasz kogoś kto Ci stronę zrobi pod Twój pomysł czy szukasz kreatora do robienia stron ?

Szukam kogoś kto mi zrobi stronę pod mój pomysł ,ale też chętnie poznam jakieś narzędzie w którym jednocześnie można strzworzyć stronę + wykup taniej domeny / hosing.


RE: Kupię prostą stronę internetową - mahuzz - 07-06-2022 23:11

tanio serwery - wszystkie współdzielone będą ok i tanio
wykonawca - jeśli szukasz to opisz zlecenie, przynajmniej funkcjonalność Smile + budżet
kreator - nie polecam, najlepiej Wordpress na początek.


RE: Kupię prostą stronę internetową - Lukasz5555 - 07-06-2022 23:13

(07-06-2022 23:11)mahuzz napisał(a):  tanio serwery - wszystkie współdzielone będą ok i tanio
wykonawca - jeśli szukasz to opisz zlecenie, przynajmniej funkcjonalność Smile + budżet
kreator - nie polecam, najlepiej Wordpress na początek.

Budżet to jest 20-50 zł - i właśnie działam na kreatorze Smile