Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybrani bukmacherzy - refback 50% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+--- Wątek: Wybrani bukmacherzy - refback 50% (/Temat-Wybrani-bukmacherzy-refback-50-174591)



Wybrani bukmacherzy - refback 50% - a2934549 - 19-09-2022 17:40

1. Oczekuje: Rejestracja, weryfikacja konta oraz spełnienie warunków bonusu.
2. W zamian: 50% mojego bonusu za polecenie
3. Czas oddania przysługi: 24h od czasu dopisania bonusu. Bonus wypłacany poprzez BLIK lub revolut.
4. Data zakończenia: Do odwołania lub zakończenia promocji. Stan będzie aktualizowany na bieżąco.
5. Kontakt: pw
6. Opis:



Fortuna

Wymagania: Rejestracja i weryfikacja konta. Dostaniesz 20 zł freebetu od Fortuny oraz 10 zł ode mnie. Oferta bez depozytu. Łącznie 30 zł.

Reflink: zapraszam na priv.



Go+bet

Wymagania: Rejestracja, weryfikacja konta, dokonanie depozytu na kwotę 200 zł oraz jednokrotny obrót po minimalnym kursie 2.0.
Dostaniesz za to 50 zł freebetu od Betcris i 25 zł ode mnie.
Jeżeli spełnisz powyższe warunki, uzyskasz łącznie 75 zł w freebetach i refbacku.
Aby otrzymać refback należy podać zarejestrowane imię i nazwisko lub nr ID konta.

Reflink: zapraszam na priv.


RE: Wybrani bukmacherzy - refback 50% - kapi - 23-09-2022 16:23

podrzucisz proszę na pw refa do Fortuny?


RE: Wybrani bukmacherzy - refback 50% - xOkovsky - 29-09-2022 17:56

Polecam, refback wypłącony za fortune Smile


RE: Wybrani bukmacherzy - refback 50% - ducce11 - 11-10-2022 13:19

Poproszę ref do wszystkich