Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Altcoiny na półautomacie - dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Altcoiny na półautomacie - dziennik (/Temat-Altcoiny-na-polautomacie-dziennik-174665)

Strony: 1 2 3


Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 10-10-2022 09:23

Dziennik z zarabiania w świecie kryptowalut

Zapraszam do obserwowania mojego dziennika w którym będę prezentował codzienne statystyki dotyczące handlu altcoinami na giełdzie binance za pomocą kontraktów futures.

Wspomagany jestem oprogramowaniem udostępnionym dzięki uprzejmości @tidid. Który to też założył dziennik i będzie się dzielił swoimi poczynaniamiSmile.

Pewnie ktoś zapyta jak zarządzam kapitałem - dość klasycznie 1% całości kapitału na zagranie.


DZIEŃ 1 09.10.2022 r.

SALDO POCZĄTKOWE: 348$

W ciągu wczorajszego dnia oraz nocy z 9 na 10 października otworzyło mi 2 pozycje.



[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Wobec czego - dzień 10.10.2022 r.

SALDO : 362,72$


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - tidid - 10-10-2022 09:25

Powodzenia. Lecimy Cool


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 11-10-2022 08:49

Dzień II 10.10.2022 r.

W dniu wczorajszym - kilka fajnych pozycji. Ogólnie większość zamknięta jakieś 20-30 minut po odpaleniu przez automat z zyskiem od 30 do 80% zysku na pozycję. Odpaliło jeszcze jedną pozycję w nocy, aktualnie jeszcze sobie pracuje - nie została uwzględniona w podliczeniuSmile


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 12-10-2022 17:05

DZIEŃ III


W dniu dzisiejszym kilka fajnych pozycji, na pewno więcej niż w dniach ostatnich - większość pozamykana w przedziale 30% - 70% zysku na pozycję.

Kolejny dzień zamknięty z zyskiem w wysokości około 3%. Przypominam ofc, że gram 1% całego depo.


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 13-10-2022 16:34

D
DZIEN 4



[Obrazek: Przechwytywanie.png]

Co można powiedzieć o tym dniu? Znowu kilka fajnych pozycji, niestety musiały być trzymane dłużej aby osiągnąć target tj. 30-70% na pozycje. Jednakże stabilny 1% kapitału zrobiony.


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 14-10-2022 19:38

Dzień 5


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 15-10-2022 11:43

Dzien 6


[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 16-10-2022 18:46

DZIEŃ 7


Fascynujący dziennik powraca. W dniu dzisiejszym mija pierwszy tydzień od kiedy stosuje bota.

Lekkie przemyślenia:
1. Jednak pozycji trzeba pilnować - zdarzyło się parę razy tak, że byłem w pracy nie zauważyłem maila, pozycja odjechała i musiałem czekać na korektę (aby zamknąć na plusie lub na breakeven)
2. Uczy cholernie cierpliwości - byly dni kiedy w ciągu dnia bylo totalnie sucho, a w nocy o 1-2 potrafiło wskoczyć 4-5 pozycji w kilka minut.
3. Kiedyś grając na forex zawsze napalałem się na pozycje z klasycznym r/r 2:1,3:1. Tutaj zauważam, że 30% zysku na pozycję jest już odpowiednie i nie mam problemu z jej zamknięciem.

STAN NA 15.10.2022 r.
[Obrazek: Przechwytywanie.png]


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - tidid - 16-10-2022 18:53

Lecisz z tym! Smile
Ciekawe obserwacje i myślę, że wnoszące dużo dla pozostałych osób grających na futures Smile


RE: Altcoiny na półautomacie - dziennik - Jachimek - 17-10-2022 10:58

DZIEŃ 8