Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kumitssu Fiverr Challenge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Kumitssu Fiverr Challenge (/Temat-Kumitssu-Fiverr-Challenge-174916)

Strony: 1 2 3


Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 07-12-2022 13:12

Cześć!

Posiłkując się podobnymi challengami na YouTube, postanowiłem, że Vegas Money na ten miesiąc (kolokwialnie mówiąc hajs na głupoty) przeznaczę na Fiverrr challenge.

Jaki jest jego cel?

Sprawdzenie ile jesteśmy na tym w stanie zarobić (jeśli w ogóle) po przynajmniej miesiącu.



Na czym on polega?



Wchodzimy na Fivera i szukamy kogoś, kto przygotuje nam biznesik online (afiliacja, POD, dropshipping, forexboty, autonews site i tym podobne) za nas, a my poza zapłaceniem nie robimy nic (albo robimy jakieś drobne rzeczy, najlepiej poautomatyzowane).



Mój challenge:

Strona afiliacyjna oparta na Clickbanku przygotowana przez kolegę z Indii. (80 $)

Poza samą stroną zawartość to (podobno) ? High Conversion Sales Funnel + ? Follow Up Emails + ♻️Automation + ? Product & Niche research  + ? High Converting Landing Page + ? Conversion Tracking.



Jak będzie w rzeczywistości? Kto wie Big Grin



Co ja będę robił?

Promowanie strony za pomocą social media (głównie IG/Twitter/TikTok/Quora/może reddit. Celem tego challengu jest to, żeby robić jak najmniej, więc ustawię growbota oraz jarvee na VPS i zobaczymy co się stanie



Stracę wszystkie pieniądze? Odrobię? A może zacznę z tego zarabiać?



Tego nie wiem, przekonajmy się razem!



RE: Kumitssu Fiverr Challenge - ZarabianieO - 07-12-2022 19:13

Dziennik zapowiada się ciekawie, na pewno będę tu wpadał.


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 12-12-2022 18:13

Ok, minęło parę dni, pora na update.



Kolega z indii oczywiście zawiódł i przekopiował inną stroną (97% plagiarism xD), pomylił ceny, jego sales funnel to ten od sellera z clickbanku. Próbuje też oszukać klientów mówiąc, że coś jest za darmo... zbiera imię. mail, po czym przekierowuje do normalnej strony z ofertą. Po co? Dobre pytanie, skoro seller dostarczył freebee z którego możnaby na luzie skorzystać.

Żeby było śmieszniej, maile są słane z jakiegoś randomowego emaila w stylu [email protected], więc jak się domyślacie, lądują od razu w spamie. Treść maila to 1 do 1 to co dodał do strony (co też było dodane jako templatka od sellera).

Aa, jeśli myślicie, że chociaż maile na mój reflink kierują to... no cóż.

Ale za to logo jest ładne! Wcale nie jest z darmowego generatora

Wysłałem mu elaborat co ma poprawić. Jak nie poprawi to 80$ wraca po prostu do puli, więc jedyne co to tracę czas... ale przynajmniej Wy macie rozrywkę

Najwyżej znajdziemy innego asiora.

Czas spędzony total - 2.5h 


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 13-12-2022 17:46

Czołem.

Kolega hindus na moją epopeję odnośnie tego co ma poprawić napisał tylko, że nie jest w stanie wszystkiego mnie nauczyć i anulował zlecenie.

80$ wraca do puli.

Na ten moment poprawiłem jego landing, ale już kontaktuję się z innymi sprzedającymi, więc wkrótce możecie spodziewać się kolejnego update'u

Mamy już domenę więc zawęża to trochę niszę, ale z drugiej strony już zacząłem budować pod to zaplecze na ig, więc nie będzie źle.

Czas przeznaczony total :3h


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 14-12-2022 19:11

Wracamy do gry!

Skontaktowałem się z kilkunastoma sellerami -> większość z nich to takie ziemniaki, które chciały mi wciskać tą samą ciemnotę co poprzednik - wcisnąć mi landing page od sellera na clickbank i skasować za to 50-80$.



Zaszalejmy!

Zróbmy z tego interaktywny dziennik 

Mamy dwóch agentów i to WY DECYDUJECIE na którego się zdecydujemy.



Pierwszy zawodnik  to pochodzący z Ukrainy zaprawiony w boju Lynx (a to nie był jakiś pokemon?....hm.)



Co mi proponuje -> stronka dla mojej niszy wyglądająca jak to -> https://smoothie-share.webbylynx.live/ z tzw "Stealth adsami", prowadzącymi do moich aff ofert na ShareASale



DRUGA OPCJA KTÓRĄ PROPONUJE TO dropshippingowy sklep oparty na mojej niszy. CZY TO MA RACJĘ BYTU?

Nie mam pojęcia





Drugi wojownik to wieloletni działacz Fivera pochodzący z  wielkich Indii. Proponuje mi poprawienie aktualnej stronki, żeby wyglądała jak sklep e-commerce ale z produktami afiliacyjnymi. TOTALNIE NIE MAM POJĘCIA JAKBY TO MIAŁO WYGLĄDAĆ.

Dodatkowo mówi coś o dodaniu jakiegoś bloga. No nie brzmi to głupio też.



Mówi że potem jak się rozkręci można pomyśleć odnośnie dropu.







Decydujcie w komentarzach - 1 albo 2.  Argumentacja jest nieobowiązkowa, ale mile widziana Big Grin


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - dazy19 - 14-12-2022 20:12

2 wojownik to wie co mowi Big Grin


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 15-12-2022 18:58

Czołem,

OK decyzja zapadła, 8 osób (total na wszystkich platformach gdzie informowałem o konkursie) JEDNOGŁOŚNIE wybrało wojownika wielkich Indii.

Więcej info już wkrótce Big Grin


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 19-12-2022 14:55

Wracam z update!



Wojownik Wielkich Indii po wybraniu oraz długich rozmowach i trzykrotnej próbie upsellu oraz jednym dniu delayu zrobił stronę.

Strona wyglądała w miarę ok, ale zdecydowanie nie była warta 100$. Może 40, ale to też bardzo naciągając. Wróciłem do niego po poprawki.

Zrobił poprawki i wywalił mi bazę danych strony.

Aktualnie naprawia.

Dla potrzeb strony użyjemy też poprzedniego landingu po małych zmianach edytorskich z ofertą z CB.



Czas użyty - 5h



Budżet wykorzystany w całości = 100$.



Dziennik wygrał nagrodę w konkursie na dziennik pracy Getpaid - 100 zł.

Myślę, że tych 100 zł możemy też użyć, np na cele płatnej reklamy, jeśli spotka się to z Waszą aprobatą.

Co myślicie?



Plan na przyszłość - jak już strona będzie działać testujemy najnowsze metody darmowej reklamy. Jeśli zaaprobujecie pomysł z użyciem tych dodatkowych 100 zł to coś z nimi zrobimy Big Grin


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 20-12-2022 20:02

Cześć!

Pewnie już myśleliście, że to koniec przygód z Wojownikiem Wielkich Indii?



OTÓŻ NIE

Strona po 20 godzinach znowu się wy...wala Big Grin

Drugie wywalenie w ciągu 48 godzin skutkuje czerwoną kartką oraz usunięciem WWI z dalszych pertraktacji oraz anulowaniem zlecenia. WWI oczywiście łaskawie się zgodził na refund.

100$ wraca do puli.



A co to za problem zapytacie?

No kurde nie mam pojęcia, bo nie znam się na bazach danych.



Status:

Strona - jest, ale wywala errory na górze strony

$$ : 100$ oraz 100 zł (więc jesteśmy 100 zł na plusie)

Czas przeznaczony do tej pory - 8h



Odnośnie erroru - wysłałem zapytanie do hostingu.

Może oni to naprawią? Może złamiemy przykazanie o braku samodzielnej pracy nad stroną (ABSOLUTNIE NIE)? A może będziemy szukać innego WWI żeby to naprawił?



Dowiecie się tego z kolejnego odcinka przygód Kumitssu na tropie.

PS. Jeśli macie jakieś sugestie lub spostrzeżenia - piszcie śmiało. To interaktywny dziennik, macie wpływ na to co się dzieje dalej  


RE: Kumitssu Fiverr Challenge - Kumitssu - 21-12-2022 10:18

UPDATE

Szybki powrót, bo nie ma na co czekać.

Status:
Strona - jest, ale główna strona ze sklepem jest niefunkcjonalna. Za to działa strona z landing page, gdzie kieruję ruch z IG.
W IG pomaga mi oczywiście Jarvee + kampania na ponad 120 obrazków.

$$ : 100$ oraz 100 zł (więc jesteśmy 100 zł na plusie)
Czas przeznaczony do tej pory - 8.5h

W skrócie, hosting nie obsługuje bazy danych, więc "ORYGINALNY" PLUGIN nie działa i wywala bazę danych... bo był wprost skopiowany ze strony od naszego towarzysza... który dodatkowo przekierowywał do jego linków AFF.
Drugi WWI, drugi taki sam case
Pomysł z aff linkami do amazona przypadł mi do gustu. Znalazłem osobę, która zajmie się dodawaniem produktów dla mojej niszy za całe 10$. Jedyne co to patrzę za jakimś pluginem, który by spełniał swoje zadanie.
Oryginalny plugin użyty przez WWI kosztuje 50$. Połowa budżetu. Może znacie coś za mniejszą sumę?
Boję się pytać innych WWI o polecenia


PS. Jeśli macie jakieś sugestie lub spostrzeżenia - piszcie śmiało. To interaktywny dziennik, macie wpływ na to co się dzieje dalej