Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
e-produkt vs afiliacja? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: e-produkt vs afiliacja? (/Temat-e-produkt-vs-afiliacja-175773)



e-produkt vs afiliacja? - dvwid676 - 22-06-2023 16:32

Cześć,
zbieram się za zbieranie groszy odkąd musiałem zacisnąć pasa i postanowiłem, że potrzebuje dodatkowego źródełka. Tematy zarobku online nie są mi obce bo raz na ruski rok wpadam tu poczytać i się ponakręcać Big Grin jednak teraz przydałoby się ruszyć rzope do działania. Mam za sobą nieudany dropshipping (obstawiam zły produkt) i ero średnich zarobków - bez szału ale zawsze coś.

Mam pytanie do was - do ludzi w temacie. Chciałbym zająć się czymś poważniejszym niż oglądanie fujar i do głowy przyszło mi stare dobre M2M - konta osobiste, które dają siano osobom otwierającym na start. Wiadomo, że jest czym "przekupić" potencjalnego osobnika w reklamie.

Drugi temacik, któremu się przyglądam to e-produkty. Jako, że mam wordpressa w małym palcu to temat mnie bardzo zainteresował. Po co sprzedawać produkty z marżą skoro cały produkt może być marżą? Wiadomo Wink

I w końcu to pytanie - czy ktoś z was działa w tych branżach i kosi sianko? Nie pytam o wasze metody tylko czy warto się w to pakować jeszcze. Wiadomo, że czasu poświęconego nikt nie zwróci i zostaje niechęć.

Dodam, że ruch chciałbym zbierać ten płatny Wink


RE: e-produkt vs afiliacja? - kniew - 22-06-2023 20:34

@[dvwid676]
E-produkty to bardzo dobry kierunek, trzeba tylko to robić mądrze. Z doświadczenia podpowiem, że fajnie konwertują tematy, które z pozoru są "mało internetowe".

Tutaj np. mój kurs/ebook, na którym w zeszłym roku zarobiłem ponad 250 tys zł Wink Branża: energetyka.

[Obrazek: xQPOsgQ.png]

Cytat:I w końcu to pytanie - czy ktoś z was działa w tych branżach i kosi sianko? Nie pytam o wasze metody tylko czy warto się w to pakować jeszcze. Wiadomo, że czasu poświęconego nikt nie zwróci i zostaje niechęć.
Oczywiście, że warto. Zerknij do mojego dziennika, opisuję tam szybki projekt, który zrobiłem w celach testowych zakłądając, że poświęce na niego minimum czasu. Smile Przedwczoraj wpadła rekordowa dniówka; prawie 1200zł, a na całość nie poświęciłem więcej niż 11 godzin pracy. Ogranicza cię tylko twoja kreatywność Smile


RE: e-produkt vs afiliacja? - dvwid676 - 28-06-2023 20:42

@[kniew] piękne wyniki, gratulacje.
Budowałeś markę osobistą czy raczej faceless? W fb adsach jesteś samoukiem?


RE: e-produkt vs afiliacja? - kniew - 29-06-2023 02:41

@[dvwid676] różne mam strategie przy różnych projektach. generalnie stworzenie marki osobistej i zbudowanie wokół siebie społeczności daje najlepsze i długotrwałe efekty. no ale nie jest to niezbędne.


RE: e-produkt vs afiliacja? - warchlak95 - 29-06-2023 12:43

(22-06-2023 16:32)dvwid676 napisał(a):  Mam pytanie do was - do ludzi w temacie. Chciałbym zająć się czymś poważniejszym niż oglądanie fujar

Hej, dlaczego uważasz, że afi to tylko oglądanie przyrodzeń? Ero jest najlepsze na start, a robiąc to mądrze i z głową unikniesz fujar Big GrinBig Grin


RE: e-produkt vs afiliacja? - dvwid676 - 29-06-2023 17:29

(29-06-2023 12:43)warchlak95 napisał(a):  
(22-06-2023 16:32)dvwid676 napisał(a):  Mam pytanie do was - do ludzi w temacie. Chciałbym zająć się czymś poważniejszym niż oglądanie fujar

Hej, dlaczego uważasz, że afi to tylko oglądanie przyrodzeń? Ero jest najlepsze na start, a robiąc to mądrze i z głową unikniesz fujar Big GrinBig Grin

Hej, absolutnie tak nie uważam i zdaje sobie z tego sprawę Tongue Chciałbym po prostu jeden temat ciągnąć jak najdłużej, a w ero szybko się kończyłem :/ No i te fajeAngel


RE: e-produkt vs afiliacja? - Rafson123 - 12-08-2023 15:11

(29-06-2023 12:43)warchlak95 napisał(a):  
(22-06-2023 16:32)dvwid676 napisał(a):  Mam pytanie do was - do ludzi w temacie. Chciałbym zająć się czymś poważniejszym niż oglądanie fujar

Hej, dlaczego uważasz, że afi to tylko oglądanie przyrodzeń? Ero jest najlepsze na start, a robiąc to mądrze i z głową unikniesz fujar Big GrinBig Grin

Witam, jestem kompletnie zielony w temacie. Skoro jest najlepszy na start to może podpowiesz mi jak zacząć itp


RE: e-produkt vs afiliacja? - rachman - 12-08-2023 22:44

Zerknij w działy Poradniki i Dzienniki, znajdziesz trochę informacji/inspiracji Wink
M2M stare... ale czy jare... Widziałem parę tematów - nie działam w tej firmie więc nie weryfikowałem - że coś tam nie gra za bardzo.
Własny produkt lepszy - o ile masz takowy, jest na niego zainteresowanie lub potrafisz trafić do zainteresowanych. Niemniej na afiliacji (od gaci po kredyty) nadal można zarabiać. Konkurencji więcej niż kiedyś bo więcej osób chce "bez wysiłku" przez neta chajsiwo kosić Wink ale jak ogarnięty jesteś i cierpliwy to spokojnie możesz zacząć budować tej formy "biznesy".


RE: e-produkt vs afiliacja? - wrzochal11 - 08-09-2023 13:09

Jak chcesz robić coś ambitniejszego, to zdecydowanie e-produkty są dobrym pomysłem. Sam tak zarabiania i pomagam w tym klientom. Zdecydowanie wyższa marżą. Możesz sprzedawać produkty, których nikt inny nie sprzedaje. Nie wycofają Ci nagle linków i nie musisz martwić się o to, że nie naliczą Ci czegoś, jak to często w afiliacji ma miejsce.

Przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni produkt, który jest sprzedawany na dużym rynku. Najlepiej niech e-produkt rozwiązuje palący problem klienta, wtedy dużo łatwiej będzie Ci sprzedać. Pamiętajmy, że ludzie nie kupują produktów, tylko rozwiązanie swojego problemu.

Jak chcesz używać reklamy płatnej, to warto oferować dodatkowy produkt tzw. upsell. Najpierw ktoś widzi ofertę tańszego produktu natomiast, jak się zdecyduje to możemy zaproponować dodatkowy produkt. To sprawia, że dużo łatwiej o to by reklamy były opłacalne. Mi wprowadzenie tego bardzo mocno zwiększyło zyski i opłacalność reklam Smile