Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce (/Temat-Opieka-nad-strona-sklepem-Wordpress-Woocommerce-175935)



Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - bartas993 - 28-07-2023 18:13

Zapewnij swojej stronie bezproblemowe działanie!

[Obrazek: Leonardo-Diffusion-Imagine-wordpress-web...nce-4x.jpg]

Czy prowadzisz stronę opartą na WordPressie lub sklep internetowy? Czasem potrzebują one trochę miłości, aby działać sprawnie i przyciągać więcej klientów. Oto ja, by Ci w tym pomóc!

Co oferuję?

✅ Regularne aktualizacje WordPressa, motywów i wtyczek, aby zapewnić bezpieczeństwo i kompatybilność.
✅ Optymalizację wydajności, dzięki której strona będzie szybka i przyjazna dla użytkowników.
✅ Monitorowanie bezpieczeństwa, aby zapobiegać potencjalnym zagrożeniom.
✅ Profesjonalne wsparcie techniczne w razie problemów.

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem doświadczonym specjalistą ds. stron internetowych, a moje główne zaangażowanie to zapewnienie, że Twoja strona działa z najwyższą wydajnością, bezpieczeństwem i niezawodnością. Twoje zadowolenie i sukces Twojego biznesu są moimi priorytetami!

✨Skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej, aby dowiedzieć się więcej o moich usługach utrzymania stron internetowych. ✨

#WordPress #SklepInternetowy #UtrzymanieStrony #Współpraca #ProfesjonalneWsparcie


RE: Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - mahuzz - 29-07-2023 01:05

Nie żebym był specjalnie zainteresowany, ale z ciekawości - jaka stawka za full pakiet per miesiąc?


RE: Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - artur32112 - 29-07-2023 12:26

Poproszę ofertę na priv.


RE: Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - bartas993 - 06-08-2023 10:23

Update - aktualne. Dla chętnych z forum 10% rabatu na zamówienie opieki!


RE: Opieka nad stroną / sklepem Wordpress-Woocommerce - bartas993 - 25-09-2023 06:16

Aktualne, zapraszam do kontaktu!