Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta (/Temat-Wybory-parlamentarne-2023-ankieta-176174)

Strony: 1 2 3 4


Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - Hybrid1990 - 04-10-2023 14:31

15 października odbędą się wybory parlamentarne, zakładam więc ankietę aby sprawdzić jak przedstawią się głosy u nas na forum.
Głosy w ankiecie nie są jawne, ale jak ktoś chce, to może napisać w temacie jaką partię popiera, ogólnie można dyskutować w tym wątku na temat wyborów.


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - Zasiu - 04-10-2023 15:07

Obstawiam, że wygra tu Konfederacja.
Gospodarczo z nimi najbardziej się zgadzam, ale ideologicznie mi nie leżą i mają dziwnych ludzi u siebie.
Tak naprawdę muszę wybrać mniejsze zło.
Kto by nie wygrał uważam, że lepiej nie będzie.
Jak Wy do tego podchodzicie?


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - twardy - 04-10-2023 16:22


Nie ma na kogo glosowac ale piss nie moze rzadzic kolejnych 4 lat.


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - Krakersik - 04-10-2023 18:37

Nie zgadzam sie w 100 proc z pisem ani z KO wiec oddaje glos na konfe ale z nimi tez sie nie zgadzam w 100 proc.
Mysle ze dwie najwieksze partie osiagna w granicach 30 proc takze ciekaw jestem tych koalicji hahah


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - itmaster - 04-10-2023 19:55

(04-10-2023 15:07)Zasiu napisał(a):  Gospodarczo z nimi najbardziej się zgadzam, ale ideologicznie mi nie leżą i mają dziwnych ludzi u siebie.

Tylko obawiam się że po wyborach będą jak wcześniej Ruch Palikota czy Nowoczesna (że o Kukizie nie wspomnę). Też mieli skupić się na ważnych rzeczach na gospodarce i przedsiębiorczości, reformach, bo to uważam jest najważniejsze, reszta to drugorzędne i trzeciorzędne sprawy.
A jak wyszło to wiadomo, zajmowali się idiotyzmami i ideologią (w zależności którą wyznawały).
Przykład? Kłótnia o krzyż w sejmie.

Nie wiem czy większość Polaków tego oczekuje, czy politycy myślą że my od nich tego oczekujemy, ale czasami mam wrażenie że poważnych spraw chyba nie chce im się ruszać.

To tak jakby gospodarz domu, kłócił się z gospodynią o firanki w oknach i kwiaty na podwórku, nie przejmując się i nie zważając na to, że dach im przecieka w czasie deszczu, a co drugi dzień przychodzi list od komornika Big Grin


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - xmaniek6 - 04-10-2023 22:45

Mam przed sobą dylemat: zagłosować na konfe i zwiększyć liczbę osób w parlamencie, ale z jednoczesnym ryzykiem (Wygrana ko) cofnięcia się w rozwoju kraju o dwie dekady, żyć pod butem Niemców, Rosjan czy EU (co obstawiam, że powoli będzie to życie jak w komunizmie). Z drugiej strony, rozważam głosowanie na pis, aby ograniczyć wpływ idiotów z lewicy, ko czy trzeciej drogi w parlamencie co oznacza ich przegraną (wygrana pis). Moim zdaniem mimo wiecznych afer pis wydaje się mniejszym złem.
(Jak ktoś głosuje na lewice czy 3drogę może napisać to szybko dam na czarną liste (gardzę wami))


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - fusek - 06-10-2023 19:36

Przeciez prawda jest taka ze po wyborach odbedzie sie licytacja i walka na stolki, kto da i obieca wiecej z tym wolnosciowa Konfederacja bedzie w rzadzie :DDD


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - michał523 - 06-10-2023 22:53

Wybieramy między większym złem, a mniejszym złem. Niezależnie od tego kto wygra, nigdy nie będzie dobrze każdemu Sex


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - Nightmer22 - 07-10-2023 19:10

Wybieram konfederacje - jedyna antysocjalistyczna partia + partia poza układowa (Magdalenka) światopogląd mnie nie interesuje, chce więcej zarabiać i mieć możliwości niż być okradanym na każdym kroku. Jeżeli po tych wyborach nic się nie zmieni to emigruje


RE: Wybory parlamentarne 2023 - ankieta - itmaster - 07-10-2023 19:29

(07-10-2023 19:10)Nightmer22 napisał(a):  Jeżeli po tych wyborach nic się nie zmieni to emigruje

Niech zgadnę, do socjalistycznej Europy zachodniej?Big Grin