Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dropshopping Anglia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Dropshopping Anglia (/Temat-Dropshopping-Anglia-176196)



Dropshopping Anglia - LUDEK78 - 10-10-2023 11:33

Witam was, od ponad dwóch lat zajmuje się sprzedażą online a dokładnie ns Ebay UK.
Chcę też zacząć sprzedawać na Amazonie. Szukam dobrych okazji i wystawiam je na aukcję, oczywiście nie wszystko wystawiam do licytacji. Towar sprzedaje się czasami szybko a czasami trzeba czasu, wiadomo w zależności od produktu.
Mam już mało miejsca w mieszkaniu więc pomyślałem sobie że mogę spróbować temat z dropshopping. Trochę wczoraj posiedziałem i poczytałem ale mam kilka pytań na które może ktoś z was odpowie, z góry bardzo dziękuję wam.
Na początek nie chcę otwierać własnego sklepu i pomyślałem o Shopify. Pytanie, czy Shopify działa tylko z churtowniami Angielskimi czy też działa z Polskim rynkiem?
Nie wiem też czy dobrze myślę ale czy warto jest współpracować z Polskim rynkiem we względu na czas dostawy i koszta przesyłki. Nigdy nie miałem do czynienia z dropshopping, może ktoś z was działa w Shopfity lub na innej platformie i może polecić coś lepszego. Jestem otwarty na wszelkie porady i analizowanie ich.
Jeszcze raz dziękuję wam z góry za poradę i życzę miłego dnia.


RE: Dropshopping Anglia - mariusz42 - 17-10-2023 21:54

Ja działałem w odwrotną strone, Ali -> polska, i głownym problemem był czas dostawy przez co spora część klientów mimo cen mniejszych o 30% niż konkurencja rezygnowała, mysle ze na zagranicznym rynku może być podobnie ale głownie fajnie schodziły przedmioty niszowe mimo długiego czasu dostawy.