Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dołącz do programu Mój Carrefour i odbierz 20 PLN na dowolne zakupy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: Dołącz do programu Mój Carrefour i odbierz 20 PLN na dowolne zakupy (/Temat-Dolacz-do-programu-Moj-Carrefour-i-odbierz-20-PLN-na-dowolne-zakupy-176209)



Dołącz do programu Mój Carrefour i odbierz 20 PLN na dowolne zakupy - krychap - 17-10-2023 03:02

Carrefour wystartował z nową okazję, w której każdy nowy uczestnik programu Mój Carrefour może zgarnąć 20 PLN na dowolne zakupy.

Odbierz 20 PLN w Carrefour za darmo
1. Zainstaluj aplikację „Mój Carrefour” na smartfonie (Android / iOS)
2. Podczas rejestracji podaj kod: TzKwkq

[zachowaj pisowanie małe / duże litety. Uwaga: kod jest niezbędny do otrzymania 20 PLN na zakupy]
3. Aktywuj konto, zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
4. Podczas najbliższych zakupów w Carrefour aktywuj kupon 20 PLN i zeskanuj przy kasie kartę Mój Carrefour.


RE: Dołącz do programu Mój Carrefour i odbierz 20 PLN na dowolne zakupy - rayden - 17-10-2023 11:58

Warto dodać że MWZ aby użyć kuponu to 50zł. Sporo znajduje się też wykluczeń co do użycia, ale na jakąś spożywke wejdzie.