Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji (/Temat-PayB-zarabianie-na-zadaniach-w-aplikacji-mobilnej-dziennik-budowy-aplikacji-176283)

Strony: 1 2 3


PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 19-11-2023 22:44

PayB - do staff for money

Wykonuj zadania w aplikacji i odbierz $$$

O mnie

Cześć. Część z was może mnie pamiętać z dawnych czasów. To make long story short - dorosłem, nabrałem doświadczenia i zawodowo buduję aplikacje już od 8 lat. Tym razem jednak, chcę dowieźć coś własnego i dla społeczności.


Budżet

Chciałbym postawić sprawę jasno - to poważny projekt i przeznaczę na niego poważny budżet. Na początek, na promocję i nagrody w aplikacji będzie to 50 000 PLN. Na kolejny etap zarezerowane zostanie więcej środków, których na ten moment nie chcę jednak ujawniać.


Zespół

Main dev / Owner - ja
Dodatkowy Dev team - 2 full stack developerów
Design - 1 designerka

Mam szczerą nadzieję, że znajdę tu chętnych testerów którzy będą również pierwszymi użytkownikami. Dla każdego z was przygotuję coś, co umili oczekiwanie.


PayB

Pomysł na aplikację jest prosty. Wykonujesz zadania i zdobyte punkty wymieniasz na nagrodę = wypłatę gotówki - tylko co ważne, w każdej chwili, bez losowań itp. Zdobyłeś punkty to nagroda jest Twoja. Aby nieco urozmaicić proces i dać ciekawsze możliwości, za punkty można będzie można również podnieść poziom swojego konta, co da pewne benefity ale o tym wkrótce. Aplikacja będzie dostępna dla telefony z Androidem i iOS.

Wszystkich zainteresowanych projektem zapraszam na Telegram


Post #1
Design - ekran logowania

[Obrazek: hIrrMGs.png]
[Obrazek: SE9bqdp.png]

Dziękuję bardzo za uwagę i zapraszam was do śledzenia dziennika.
Reputacje będą dla mnie ważną oznaką wsparcia :3



RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - itmaster - 19-11-2023 22:55

W sumie coś nietypowego jak na dziennik.

A gdzie w tym wszystkim Twój zarobek?


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 19-11-2023 22:56

(19-11-2023 22:55)itmaster napisał(a):  W sumie coś nietypowego jak na dziennik.

A gdzie w tym wszystkim Twój zarobek?

% od każdego zadania zostanie w aplikacji.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 22-11-2023 11:30

Post #2
Design - Welcome modal
W tle rysuje się też Dashboard aplikacji ale o tym więcej wkrótce.

[Obrazek: TXCGWiR.png]

Development

Ruszyły prace developerskie nad widokami ukazanymi w pierwszym poście. Zakończą się w ciągu 1-2 dni. W tym czasie pracujemy nad designem kolejnego, głównego widoku.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - 4sebastian2 - 22-11-2023 11:44

Tak z ciekawości zamierzacie korzystać z offerwalli?


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 22-11-2023 11:59

(22-11-2023 11:44)4sebastian2 napisał(a):  Tak z ciekawości zamierzacie korzystać z offerwalli?

Tak, będziemy implementować kilka offerwalli. Wypłaty ze wszystkich będzie można zlecać przez jeden przelew.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - dawid161622 - 22-11-2023 12:31

Cześć, chętnie zostanę testerem


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Styler - 25-11-2023 20:43

Post #3
Design - Dashboard
Tak wygląda główny ekran aplikacji. Można wyczytać z niego kilka dodatkowy funkcji, choć nie wszystkie.

[Obrazek: US0hqif.png][Obrazek: Og803ZC.png][Obrazek: mJ87g9H.png]

Development

Autoryzacja w aplikacji jest już gotowa. Lecimy z corem.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - Pioobo - 27-11-2023 21:58

Hej, jestem nowy i z chęcią potestuję.


RE: PayB - zarabianie na zadaniach w aplikacji mobilnej - dziennik budowy aplikacji - chincyk - 28-11-2023 09:18

Jak tester potrzebny to i ja się zgłaszam Smile