Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Social Media (/Forum-Social-Media-356)
+--- Wątek: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących (/Temat-Duzy-zasieg-na-Twitterze-ale-maly-przyrost-obserwujacych-176322)



Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - Soplica - 19-11-2023 21:53

Cześć od kwietnia tego roku regularnie tworzę content piłkarski na Twitterze pod swoim imieniem i nazwiskiem. Uzbierałem do tej pory prawie 1600 obserwujących. Robię naprawdę fajne zasięgi, bo w tym tygodniu moje tweety miały mln zasięgu. Ale uzyskałem w ostatnich 7 dniach tylko 135 nowych obserwujących co jest mizernym wynikiem jak na takie zasięgi.

Na Twitterze moim zdaniem problem jest w tym, że ciężko dać followa z poziomu tweeta bo trzeba kliknąć w słabo widoczne 3 kropki obok tweeta i dopiero tam jest przycisk "obserwuj". Na takim TikToku przy 20-30 tysiącach wyświetleń dziennie jestem w stanie mieć 50-100 nowych obserwujących na takim samym contencie bo tam jak mamy filmik na Tiktoku to jest plusik, gdzie dajemy obserwację od razu nie wchodząc w inne miejsca. Na Twitterze 100 tysięcy wyświetleń dziennie daje mi jakieś 15-20 nowych obserwujących.

Jaki macie pomysł by ludzie chętniej obserwowali mój profil na Twitterze?


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - karuzel - 29-01-2024 11:13

Dziwne, że mając 1600 obserwujących można zrobić 1 mln wyświetleń w tydzień. Jak to robisz? Na moje oko, żeby na X wbić te 1 mln wyświetleń trzeba byłoby mieć ok. 30-40 k realnych obserwujących.
Przy 1,6 k obserwujących to nie widzę takiej opcji.


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - Soplica - 01-02-2024 23:22

(29-01-2024 11:13)karuzel napisał(a):  Dziwne, że mając 1600 obserwujących można zrobić 1 mln wyświetleń w tydzień. Jak to robisz? Na moje oko, żeby na X wbić te 1 mln wyświetleń trzeba byłoby mieć ok. 30-40 k realnych obserwujących.
Przy 1,6 k obserwujących to nie widzę takiej opcji.

No właśnie można jak najbardziej. Sporo użytkowników tak ma. Widziałem konta co miały po kilkaset obserwujących, a były w stanie robić posty po 200-300k wyświetleń.

Ja wiem jak robić angażujące posty, a dodatkowo mam twitter blue.


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - karuzel - 02-02-2024 22:22

(01-02-2024 23:22)Soplica napisał(a):  No właśnie można jak najbardziej. Sporo użytkowników tak ma. Widziałem konta co miały po kilkaset obserwujących, a były w stanie robić posty po 200-300k wyświetleń.

Ja wiem jak robić angażujące posty, a dodatkowo mam twitter blue.

Ja jestem związany z niszową branżą i nie wyobrażam sobie, żeby zrobić 200-300k wyświetleń przy jednym wpisie. Druga kwestia, jak ktoś ma 1-2k obserwujących to mega sztucznie wygląda. Nie oszukujmy się, ale raczej 200-300k to robią konta z ilością obserwujących 40-50k wzwyż.
Masz jakieś wskazówki dla branż niszowych jak podnieść ilość wyświetleń, x2 x2,5 razy, raczej myślę o kwotach z 8-13k wskoczyć na 20k-25k? Znaczek weryfikacji na X to teraz podstawa, ale za dużo nie daje do wpisów, raczej to taki boost do odpowiedzi.


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - Soplica - 04-02-2024 13:22

Cytat:Ja jestem związany z niszową branżą i nie wyobrażam sobie, żeby zrobić 200-300k wyświetleń przy jednym wpisie. Druga kwestia, jak ktoś ma 1-2k obserwujących to mega sztucznie wygląda. Nie oszukujmy się, ale raczej 200-300k to robią konta z ilością obserwujących 40-50k wzwyż.
Masz jakieś wskazówki dla branż niszowych jak podnieść ilość wyświetleń, x2 x2,5 razy, raczej myślę o kwotach z 8-13k wskoczyć na 20k-25k? Znaczek weryfikacji na X to teraz podstawa, ale za dużo nie daje do wpisów, raczej to taki boost do odpowiedzi.

Nie wiem co w tym dziwnego, że ktoś robi wyświetlenia wielokrotnie wyższe w stosunku do liczby obserwujących. Na Twitterze jest to często spotykane. Na TikToku też można bez problemu zrobić viral 2 bańki wyswietleń mając 1000-5000 obserwujących.

Dlaczego to ma wyglądać sztucznie? Same zalety, lepiej mieć więcej wyświetleń niż mniej.

Wiadomo przy tweetowaniu o niszowej branży wyświetlenia będą mniejsze, ale ja tweetuje o piłce i w rekordowym miesiącu miałem prawie 5 mln wyświetleń.


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - karuzel - 09-02-2024 20:57

(04-02-2024 13:22)Soplica napisał(a):  Nie wiem co w tym dziwnego, że ktoś robi wyświetlenia wielokrotnie wyższe w stosunku do liczby obserwujących. Na Twitterze jest to często spotykane. Na TikToku też można bez problemu zrobić viral 2 bańki wyswietleń mając 1000-5000 obserwujących.

Dlaczego to ma wyglądać sztucznie? Same zalety, lepiej mieć więcej wyświetleń niż mniej.

Wiadomo przy tweetowaniu o niszowej branży wyświetlenia będą mniejsze, ale ja tweetuje o piłce i w rekordowym miesiącu miałem prawie 5 mln wyświetleń.

Nieźle. To już pod zarabianie podchodzisz, bo 5 mln wyświetleń 3 miesiące z rzędu i $.


RE: Duży zasięg na Twitterze, ale mały przyrost obserwujących - Soplica - 09-02-2024 23:51

No mam monetyzacje włączoną. W najlepszym miesiącu zarobiłem 150 zł xD

Marnie płacą za takie wyświetlania, no ale cóż.