Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GTA VI Oficjalna Zapowiedź - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: GTA VI Oficjalna Zapowiedź (/Temat-GTA-VI-Oficjalna-Zapowiedz-176383)



GTA VI Oficjalna Zapowiedź - Shimeon - 05-12-2023 10:52

Mam wspaniałego newsa dla zagorzałych fanów serii Grand Theft Auto. Dziś około północy czasu polskiego ukazał się pierwszy trailer GTA VI na oficjalnym kanale YT twórców Rockstar Games:





Po obejrzeniu zwiastuna można klarownie wywnioskować, że:

- akcja gry ponownie zawita do słynnego Vice City,
- w grze pojawi się tym razem dwóch protagonistów - mężczyzna oraz kobieta (po raz pierwszy w całej serii),
- premiera gry przewidziana jest na rok 2025.



RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - Hybrid1990 - 05-12-2023 11:07

(05-12-2023 10:52)Shimeon napisał(a):  - w grze pojawi się tym razem dwóch protagonistów - mężczyzna oraz kobieta (po raz pierwszy w całej serii),

Grałem w jedynkę i pamiętam że były babeczki to wyboru, więc nie wiem skąd te kalumnie.
Trailer słaby, porwie chyba tylko największych fanatyków serii.


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - itmaster - 05-12-2023 11:17

O, moja przygoda na Vice City to się zatrzymała z serią GTA.
Aż mi się przypomniało ile godzin spędziło się nad tą grą. Grafika też widać dużo się zmieniła od tego czasu Big Grin


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - Shimeon - 05-12-2023 12:15

@hybrid, widok z góry się nie liczy. Wink


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - aron-baron - 05-12-2023 12:28

Na Tiktoku juz dawno buja sie duza czesc gry wiec jaki news ? , poza tym byle nie była tak nudna jak 5


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - xdax1 - 05-12-2023 13:45

Jakoś nie przekonuje mnie ten trailer póki co. Ale ten rok 2025 wydania to chyba konsole najpierw?


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - Shimeon - 05-12-2023 18:07

(05-12-2023 12:28)aron-baron napisał(a):  Na Tiktoku juz dawno buja sie duza czesc gry wiec jaki news ? , poza tym byle nie była tak nudna jak 5

Rockstar już na początku listopada zamieścił informację na swojej stronie o tym, że pierwszy trailer ma się pojawić wraz z początkiem grudnia.


(05-12-2023 13:45)xdax1 napisał(a):  Jakoś nie przekonuje mnie ten trailer póki co. Ale ten rok 2025 wydania to chyba konsole najpierw?

+1

Tradycyjnie najpierw na konsole, potem na pc'ty. Chociaż pewnie znajdą się i tacy znawcy co będą klepać do samego końca, że wersji na pc nigdy nie ujrzymy jak to było w przypadku GTA V (a jednak wyszła Tongue).


RE: GTA VI Oficjalna Zapowiedź - SkylineR34 - 05-12-2023 21:43

Trailer wygląda jak nowy dodatek do Gta Online, które wychodzą co kilka miesięcy, a nie jak nowe Gta, na który wszyscy czekają ponad 10 lat...