Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Revolut 100 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Revolut 100 zł (/Temat-Revolut-100-zl-176685)



Revolut 100 zł - overlord25 - 22-02-2024 15:41

Żeby dostać 100 zł ode mnie za założenie konta revolut musisz spełnić następujące warunki.
Założyć konto Revolut z mojego linku rejestracyjnego. Potwierdzić swoją tożsamość i przejść przez weryfikację KYC. Zasilić konto przy użyciu zewnętrznego konta bankowego lub karty płatniczej na kwotę minimum 75 zł. Zamówić fizyczną kartę revolut która kosztuje 26 zł. Dokonać co najmniej 3 transakcji zakupu przy użyciu karty fiżycznej lub karty wirtualnej na kwotę minimum 15 zł. Transakcje za karty podarunkowe, hazardowe czy kryptowaluty nie są akceptowane więc zakupy najlepiej zrobić w sklepie stacjonarnym. Po wykonaniu tych wszystkich czynności ja dostaje 150 zł z czego tobie wysyłam 100 zł. Do tego od revoluta masz płatne quizy za które dostaje się 42 zł.


Revolut 100 zł - Hybrid1990 - 27-02-2024 08:10

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.