Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opinie dot. serwisu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Programowanie (/Forum-Programowanie-364)
+--- Wątek: Opinie dot. serwisu (/Temat-Opinie-dot-serwisu-176723)



Opinie dot. serwisu - RoyMaster - 03-03-2024 11:26

Cześć, jestem na etapie realizacji swojego małego projektu strony internetowej. Głównym założeniem jest stworzenie strony gdzie można dodać adres początkowy oraz końcowy oraz kilkanaście adresów pośrednich. Przy pomocy odpowiedniego algorytmu komiwojażer adresy są układane tak aby odwiedzić je w miarę punkt po punkcie aby jak najszybciej objechać te punkty i nie jeździć bez celu. Używam do tego darmowych bibliotek typu Leaflet oraz Nominatim. Na chwilę obecną działa podstawowa funkcjonalność czyli dodawanie adresu, możliwość ustawienia adresu początkowego oraz końcowego, dodawania punktów pośrednich jak i sam algorytm komiwojażer który ustawi nam trasę. Chciałbym aby strona była darmowa w użytkowaniu tak aby nie pobierać opłat. Wiem, że jest sporo takich stron ale żadne nie są darmowe a ja chciałbym takie coś wydać za darmo.

Adresy zaznaczone na czerwono są zoptymalizowane przez algorytm

[Obrazek: Screenshot-2024-03-03-11-16-15-225-org-m...irefox.jpg]

[Obrazek: Screenshot-2024-03-03-11-16-19-437-org-m...efox-2.jpg]


[Obrazek: Screenshot-2024-03-03-11-19-28-044-org-m...efox-2.jpg]


RE: Opinie dot. serwisu - itmaster - 03-03-2024 14:12

Ciekawy serwis. Powodzenia w rozwijaniu życzę.

A nie ciekawą opcją byłoby podanie przy każdym punkcie dodatkowo, na którym kilometrze (od początku do końca drogi) on się znajduje?


RE: Opinie dot. serwisu - RoyMaster - 03-03-2024 14:57

Dzięki za informację. Oczywiście w miarę rozwijania projektu będą nowe funkcje dodawane. Na chwilę obecną skupiłem się na podstawie czyli ogarnięcie algorytmu który będzie poprawnie działać z Nominatim oraz samym Leaflet. Mam jeszcze dużo pomysłów które chcę dodać, oraz rozwijać. Aczkolwiek na upartego adresy już układa poprawnie.