Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny (/Temat-Gran-Turismo-5-Photo-Mode-Tryb-Fotograficzny-18125)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Kavert - 16-12-2010 22:58

Witam, na forum jestem od dawna i się nie udzielam ale jak zobaczyłem temat z fotami gran turismo 5 to też postawnowiłem zrobic 3 fotki na szybko i się pochwalić Smile

[Obrazek: alaskanieg.jpg]
[Obrazek: alaskanieg1.jpg]
[Obrazek: grandvalleyeastf.jpg]

Pozdrawiam


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Admin - 16-12-2010 23:03

Panowie nakręcacie mnie na to GT5Big Grin


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Jeppers - 16-12-2010 23:05

DUUUUUUUUUŻA DAWKA ZDJĘĆ !!!!

Jak chcecie powiększyć klikacie na fotkę i śmiga !


[Obrazek: topgeartesttrack4.th.jpg][Obrazek: topgeartesttrack3.th.jpg][Obrazek: topgeartesttrack1.th.jpg][Obrazek: nrburgringnordschleife1a.th.jpg][Obrazek: londyn1j.th.jpg][Obrazek: londyn.th.jpg][Obrazek: indianapolissuperspeedwy.th.jpg][Obrazek: autumnring1.th.jpg][Obrazek: autumnring.th.jpg][Obrazek: tsukubacircuitn.th.jpg][Obrazek: topgeartesttrack5.th.jpg][Obrazek: topgeartesttrack2.th.jpg][Obrazek: topgeartesttrack.th.jpg]
[Obrazek: rzym3.th.jpg][Obrazek: nrburgringnordschleife2je.th.jpg][Obrazek: nrburgringnordschleifet.th.jpg][Obrazek: londyn2d.th.jpg][Obrazek: highspeedring1r.th.jpg][Obrazek: highspeedring.th.jpg][Obrazek: autodromonazionalemonzaa.th.jpg][Obrazek: autodromonazionalemonzaf.th.jpg]


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - adik0070 - 17-12-2010 17:06

Jeszcze tylko tydzień ! xD


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Marello - 17-12-2010 17:13

@Jeppers

Zesrałem się


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - D3S1DER1UM - 17-12-2010 17:14

Zdjęcia jak prawdziwe. Mnie się podoba BMka i Audi Smile.


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Satan - 17-12-2010 17:21

Ja jak 1 raz zobaczyłem miniaturkę Mini Coopera to myślałem że to prawdziwy wóz Big Grin Mi się podoba ta niebieska Mazda ale wygląda trochę jak concept car ;P


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - adik0070 - 17-12-2010 17:22

Jeppers - możesz zrobić screena Mitsubishi Outlandera (nowy model)? Chcę zobaczyć jak auto taty w grze będzie wyglądało Big Grin


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Jeppers - 17-12-2010 17:25

spróbuje odszukać go i cyknąć


RE: Gran Turismo 5 - Photo Mode/Tryb Fotograficzny - Bolt - 17-12-2010 18:14

Widzę, że sporo na gt5 jest napalonych, jak się uda zebrać sporo osób to zrobimy jakiś wyścig a może i nawet turniej - niewielki, ale zawsze Wink