Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PTZ Place Redemption Reminder - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: PTZ Place Redemption Reminder (/Temat-PTZ-Place-Redemption-Reminder-182)



PTZ Place Redemption Reminder - skalarado - 30-11-2009 08:38

Witam wszystkich chciałbym was prosić o to abyście mi powiedzieli co trzeba zrobić żeby otrzymać nagrodę od Lockerz. Podczas restock'a zamówiłem PSP dostałem na maila potwierdzenie bez kodu porządkowego samo # oraz nie odjęło mi PTZ, ale tak jest w większości przypadków. Następnie dostałem maila żebym wysłał im potwierdzenie (pierwsze) czyli mój "Order Receipt" więc wysłałem, miałem czekać na drugie potwierdzenie lecz czekam już 3 dni i nic nie otrzymałem. Dostałem tylko takie coś:


Kod:
Dear Z-Lister,

    We're writing about your recent redemption on PTZ Place. We are now completing processing orders from members who have forwarded their exact order receipt email. If you have not yet sent us your exact order receipt, please forward it to [email protected] by Wednesday, December 2 at 6 P.M. EST (USA).  Remember, please forward your exact order receipt.


    Once we've authenticated your order, you will see the appropriate number of PTZ debited from your account.

    We look forward to getting your redemption prize to you very soon.  Thanks for being part of the Lockerz November PTZ Place redemption.

    The Lockerz Crew


A więc co mam zrobić aby otrzymać te potwierdzenie proszę o szybką i konkretną odpowiedź czy wy też jeszcze nie dostaliście tego potwierdzenia ?
Pozdrawiam !


RE: Co zrobić aby otrzymać drugie zaproszenie ? - Admin - 30-11-2009 08:46

Piszemy o ostatnich zakupach. Kończymy przetwarzanie zleceń od użytkowników, którzy przekazali swoje e-mailowe otrzymanie zamówienia. Jeśli nie przesłałeś jeszcze otrzymania zamówienia, prześlij je do [email protected] do środy, 2 grudnia o 6 PM EST (USA). Pamiętaj, prześlij swoje dokładne dane otrzymania zamówienia.


Gdy zobaczymy potwierdzone zamówienia, zobaczysz odpowiednią liczbę PTZ na koncie.

Mamy nadzieję, że otrzymacie swoje nagrody bardzo szybko. Dziękujemy za uczestnictwo w listopadowym wykupie.

Załoga Lockerz

zrobiłem to samo co ty, puki co trzeba czekać.
Każdy dostał to przypomnienie. Moji znajomi nie będąć z listerami i nie uczestnicząc w restocku również je dostali.


RE: PTZ Place Redemption Reminder - Artei - 30-11-2009 11:43

czyli co dokładnie trzeba im wysłać?


RE: PTZ Place Redemption Reminder - Razer - 30-11-2009 11:52

Boże to, co w tym newsie: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=167


RE: PTZ Place Redemption Reminder - skalarado - 30-11-2009 19:53

Aha .. już rozumiem Big Grin Tylko miałem im to wysłać wraz z moimi danymi czy samą kopię potwierdzenia ?


RE: PTZ Place Redemption Reminder - Razer - 30-11-2009 19:56

(30-11-2009 19:53)skalarado napisał(a):  Aha .. już rozumiem Big Grin Tylko miałem im to wysłać wraz z moimi danymi czy samą kopię potwierdzenia ?
Kopię potwierdzenia.