Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie prze YT - co chodzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Zarabianie prze YT - co chodzi? (/Temat-Zarabianie-prze-YT-co-chodzi-19139)



Zarabianie prze YT - co chodzi? - Gumowy - 07-01-2011 18:53

Elo, wpadłem odwiedzić forum i widze, że coś ładnie zarabiacie na tym ShareCash. Mógłby mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym zarabianie przez YT? Jak to ustawić i poprostu o co chodzi, bo nie za bardzo czaję Xpokerface


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - michal2612 - 07-01-2011 18:56

Wrzucasz filmik z linkiem (fejk) promujesz filmik i masz kasę, ALE MUSISZ mIEĆ IE 8 którego ja nie mam i nie moge promować Sad(


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - Admin - 07-01-2011 18:57

Streszcze do minimum, wrzucasz film z patchem, modem, hackiem do gry lub programu w opisie dajesz link do sharecasha, filmy na yt promujesz kciukami, komentarzami, subskrybcjami i tagami. I ludzie sciagaja a Tobie kasa leci, kazdemu inaczej w zaleznosci od "skilla", mr.white przykladowo co miesiac ma 900zl, killer ma 1600$ a ja okolo 80$ duzo zalezy od techniki jak sam nie sprobujesz to nikt Cie nie nauczy bo ani mr.white ani killer ani ja nie zarabialismy kokosow przez pierwszy miesiac.


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - MeTonaTOR - 07-01-2011 19:33

(07-01-2011 18:57)Admin napisał(a):  Streszcze do minimum, wrzucasz film z patchem, modem, hackiem do gry lub programu w opisie dajesz link do sharecasha, filmy na yt promujesz kciukami, komentarzami, subskrybcjami i tagami. I ludzie sciagaja a Tobie kasa leci, kazdemu inaczej w zaleznosci od "skilla", mr.white przykladowo co miesiac ma 900zl, killer ma 1600$ a ja okolo 80$ duzo zalezy od techniki jak sam nie sprobujesz to nikt Cie nie nauczy bo ani mr.white ani killer ani ja nie zarabialismy kokosow przez pierwszy miesiac.

Potwierdzam slowa usera powyzej, ja na 1 miesiac nic nie mialem, a teraz ledwo wpada 13-14$ (5 tydzien z SC & YT)


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - Kilol - 07-01-2011 21:55

(07-01-2011 18:56)michal2612 napisał(a):  Wrzucasz filmik z linkiem (fejk) promujesz filmik i masz kasę, ALE MUSISZ mIEĆ IE 8 którego ja nie mam i nie moge promować Sad(

Nie muszą być to pliki fake, chociaż większość takie wrzuca.Tongue

Banan dobrze prawi. Ja w pierwszym miechu miałem 43$. Teraz jest dużo lepiej.Wink


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - WalkmaN - 08-01-2011 22:20

IE 8 ? a po co ono do promowania?
Czy jest jakiś w tym haczyk? Wink
Ja od paru dni mam konto i ciągłe 0, ale się nie poddaje, z czasem w końcu musi coś wpaść Big Grin


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - Athemis - 08-01-2011 22:40

Nie..po prostu w IE odpalają wszystkie programy typu Youtool czy podobne do niego. ;]


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - michal2612 - 08-01-2011 23:23

Właśnie a bez programów do promowania filmików nie możesz liczyć na wielki zarobek Smile


RE: Zarabianie prze YT - co chodzi? - Magnus - 09-01-2011 09:40

(08-01-2011 23:23)michal2612 napisał(a):  Właśnie a bez programów do promowania filmików nie możesz liczyć na wielki zarobek Smile

Ogólnie to na żadny trzeba promować bo bez tego będą widnieć 0 Smile