Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Angielski - "My disastrous day " - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Inne (/Forum-Inne-151)
+------ Wątek: Angielski - "My disastrous day " (/Temat-Angielski-My-disastrous-day-19652)



Angielski - "My disastrous day " - Czarny767 - 18-01-2011 19:18

Cześć, potrzebuję o przetłumaczenie mi takiego tekstu ,na język angielski. Wink
Cytat:Pewnego dnia ,idąc do szkoły ,zauważyłem ,że nie wziąłem plecaka . Nie wróciłem po niego do domu, ponieważ byłem już zbyt daleko. Przez to ,że nie miałem książek dostałem trzy jedynki . Niestety nie był to koniec mojego pechowego dnia... Wracając ze szkoły uciekł mi autobus , następny był za 30 minut ! Kiedy już w końcu wróciłem do domu , do mamy zadzwoniła moja nauczycielka,że nie miałem książek. Przez mojego pecha,dostałem karę na komputer . . Jadąc z mamą do sklepu po narty , zapomniałem wziąć pieniędzy z biurka , musieliśmy się wrócić do domu . Ten dzień był moim najgorszym dniem , nazwałem Go "The Disastrous Day"



RE: Angielski - "My disastrous day " - Tech - 18-01-2011 19:52

Someday, when I was walking to school, I noticed that I don't have my backpack with me. I didn't get back for it, because I was already too far from home. Because of that, I didn't have my books and I got three 1 from my teachers. Unfortunately it wasn't the end of my unlucky day. When I was getting back from school I missed the bus and the next one was leaving 30 minutes later. When I finally got back to home, the phone called - it was my teacher telling my mum that I Haven't got any books in school this day. Because of my bad luck, my took my computer away as a punishment. When I was driving with my mom to buy skis, I forgot to take my money from my desk and we had to go back to home. This day was the worst day of my life, I called it "The Disastrous Day".

Coś takiego, pewnie są błędy bo pisalem z pamięci ;p


RE: Angielski - "My disastrous day " - Czarny767 - 18-01-2011 20:01

Dzięki, 2 +.


RE: Angielski - "My disastrous day " - Miu - 18-01-2011 20:05

(18-01-2011 19:52)Tech napisał(a):  Because of that, I didn't had my books and

Nie didn't HAD tylko didn't HAVE ponieważ po 'did' wystepuje forma podstawowa Wink
Poza tym raczej nie ma błędów(początek pierwszego zdania mógłby być troszkę inny,ale chyba może być).Tyle Wink


RE: Angielski - "My disastrous day " - Czarny767 - 18-01-2011 20:07

Dzięki również . Smile) 2 +