Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobralem i nic... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Pobralem i nic... (/Temat-Pobralem-i-nic-3491)



Pobralem i nic... - Kaziu - 18-03-2010 17:31

Witam, dzisiaj pobrałem z ShareCash 3 pliki, i co ? Nie dostałem ani CENTA... Możecie mi powiedzieć co jest ? Nie wiem czy dadzą mi później kase, czy nie...


RE: Pobralem i nic... - szulakaluble - 18-03-2010 18:17

(18-03-2010 17:31)Kaziu napisał(a):  Witam, dzisiaj pobrałem z ShareCash 3 pliki, i co ? Nie dostałem ani CENTA... Możecie mi powiedzieć co jest ? Nie wiem czy dadzą mi później kase, czy nie...

Kase sie dostaje jak ktos sciagnie twoj plik.


RE: Pobralem i nic... - Kaziu - 18-03-2010 20:23

A tak, to jeden koleś z tego forum pobrał z mojego linka i też nie dostałem kasy..


RE: Pobralem i nic... - Athemis - 18-03-2010 20:32

Mam ten sam problem co pan Kaziu. Mój plik pobrały trzy osoby, a kasy nie przybyło ani centa. Sad


RE: Pobralem i nic... - for-ever - 18-03-2010 20:45

Ja też mam taki problem :/


RE: Pobralem i nic... - szulakaluble - 18-03-2010 21:22

Prawdopodobnie jest to bad download spowodowane złym wypełnieniem ankiety badz poprostu przyczepiaja sie jak ktos wrzuca zwykły plik tekstowy aby nabic punkty... Ludzie nikt głupi nie jest i nie edzie nam za darmo dawał kasy:> trzeba sie troche postarac