Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Do Lockerz] - Potwierdzenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: [Do Lockerz] - Potwierdzenie (/Temat-Do-Lockerz-Potwierdzenie-39030)



[Do Lockerz] - Potwierdzenie - Dominator - 25-06-2011 18:19

Cytat:Witajcie Lockerz
Moi znajomi podostawali potwierdzenia z restocku z 15 czerwca natomiast ja go nie dostałem. Dodam że nie oszukiwałem podczas restocka, wszystkie dane wypełniłem ręcznie, więc liczę na potwierdzenie.
Pozdrawiam ,Marek



RE: [Do Lockerz] - Potwierdzenie - DDK - 25-06-2011 18:59

B.Coz pisał na help descu, że jeśli nie otrzymałeś maila to anulacja jest Wink

Tak spytam, pisałeś podanie do LAB i pisałeś, że umiesz angielski, a tutaj nie umiesz przetłumaczyć sobie maila ? No kur*a ale jak miałbyś zamiar komunikować się z ekipą Lockerz ? hahahah xD


RE: [Do Lockerz] - Potwierdzenie - Zythus - 25-06-2011 19:03

Google translate zrobi wszystko DDK. Nie ma się co śmiać


RE: [Do Lockerz] - Potwierdzenie - Xanthi - 25-06-2011 19:04

(25-06-2011 18:59)DDK napisał(a):  B.Coz pisał na help descu, że jeśli nie otrzymałeś maila to anulacja jest Wink

Tak spytam, pisałeś podanie do LAB i pisałeś, że umiesz angielski, a tutaj nie umiesz przetłumaczyć sobie maila ? No kur*a ale jak miałbyś zamiar komunikować się z ekipą Lockerz ? hahahah xD


Jak to jak będzie sie komunikował? Będzie tworzył tematy, podobne do tego... Jerk


RE: [Do Lockerz] - Potwierdzenie - Bolt - 25-06-2011 20:01

może mu z łaski swojej przetłumaczcie a nie offtopic robicie. Chce wysłać niech wysyła..


RE: [Do Lockerz] - Potwierdzenie - artekn - 26-06-2011 18:32

(25-06-2011 18:19)Dominator napisał(a):  
Cytat:Witajcie Lockerz
Moi znajomi podostawali potwierdzenia z restocku z 15 czerwca natomiast ja go nie dostałem. Dodam że nie oszukiwałem podczas restocka, wszystkie dane wypełniłem ręcznie, więc liczę na potwierdzenie.
Pozdrawiam ,Marek

TŁUMACZENIE:

Hello Lockerz,
My friends have received confirmations from redemption on 15th June however I haven't got any confirmation. I add that during the redemption I wasn't cheating, all information I wrote by hands, so I wait for confirmation.
Greet, Mark