Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! (/Temat-Nowa-wersja-Lockerz-Pierwsze-Screeny-40771)

Strony: 1 2


Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Tech - 31-07-2011 17:33

Jak widać po tym dziale, ostatnio panuje pewien zastój na Lockerz. Poza wprowadzeniem do SHOPu biletów koncertowych, ostatnimi czasy nie było o czym pisać. Jednak wszystko ma się zmienić już wkrótce! Lockerz ma przejść szereg zmian i całkowicie zmienić swój wygląd! Kiedy to nastąpi, trudno powiedzieć. Mówi się, że jeszcze tego lata lub na początku jesieni.

Poniżej screeny:

[Obrazek: cvgz.png]
[Obrazek: e2g0.png]
[Obrazek: fvct.png]
[Obrazek: kec6.png]
[Obrazek: l54v.png]
[Obrazek: qd05.png]
[Obrazek: uqob.png]

Adres strony: http://uat.lockerz.us/. Wszystko wygląda interesująco, ale niestety wiele z ofert, jak wspomniane już bilety koncertowe, czy różne bony będzie dostępne tylko dla USA. Miejmy jednak nadzieję, że Lockerz nie zapomni także o międzynarodowych użytkownikach i nam też się coś dostanie. Czas pokaże, wszak Shopowe Restocki też na początku były tylko dla obywateli ze Stanów.

Na koniec, jako ciekawostkę daję link do tematu sprzed 1,5 roku, gdzie także zostały pokazane pierwsze screeny "nowości", które w głównej mierze zostały już dawno wprowadzone:

Pełna wersja LOCKERZ.COM Nadchodzi !!!

http://zarabiam.com/Temat-Pelna-wersja-LOCKERZ-COM-Nadchodzi-696


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Dominator - 31-07-2011 17:35

I tak nie przebiją facebooka ... z resztą co ja będę pisał.

Oby skończyli ostre banowanie oraz masowe fale anulacji bo szkoda by było takiego serwisu ...


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - tomsonFCB - 31-07-2011 17:37

Ciekawie to wygląda lecz obawiam się, że lockerz przestawia się całkowicie na USA czego bardzo bym nie chciał :/


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Satan - 31-07-2011 17:39

Wygląda fajnie ale po ostatniej anulacji gdzie anulowali mi nagrody o wartości 200$ nie wiem za co (wszystko było wypełniane za pomocą klawiatury ekranowej o_O) wrzuciłem Lockerz.com do szuflady z napisem "Serwisy które mam w dupie/mam na nie wyj*bane"


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Tech - 31-07-2011 17:46

(31-07-2011 17:37)tomsonFCB napisał(a):  Ciekawie to wygląda lecz obawiam się, że lockerz przestawia się całkowicie na USA czego bardzo bym nie chciał :/

No niestety większość z atrakcji będzie dla nas niedostępna. Na jednym ze screenów jest jakiś kupon do wydrukowania i nawet jeśli w Polsce byłby taki sklep to i tak by go raczej nie przyjęli Tongue

Myślę, że na początku znaczna większość rzeczy będzie USA only, a potem, z czasem zaczną udostępniać oferty dla innych krajów. Swoją drogą, gdybym mieszkał w USA to bym się cieszył bo oni naprawdę dostaną dobre oferty (jak np. ostatnio bilety na koncert za dolara).

Smuci to, że raczej stare Lockerz odchodzi bezpowrotnie. Nie było restocku już od półtorej miesiąca i nic nie zapowiada żeby jakiś miał być wkrótce. Do tego na screenach brakuje nawet zakładki Dailies i Login PTZ. Może zapomnieli, a może już tego nie zobaczymy..


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - tomsonFCB - 31-07-2011 17:50

Sam gdybym mieszkał w USA korzystał bym z tych biletów na koncerty. Tego możemy im pozazdrościć tylko.


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Zythus - 31-07-2011 17:52

Fajnie wygląda? Gdzie, co? Widzicie chyba coś innego, bo to co ja widzę nie jest w ogóle przemyślanym, prostym i intuicyjnym interfejsem. Wygląda bardzo brzydko. Lockerz już nie wróci ze starymi restockami i tyle. Koniec Smile


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - Tech - 31-07-2011 18:03

Hmm, jak dla mnie to wygląda o niebo lepiej niż teraz, ale to raczej kwestia gustu.

PS. Już wiemy po co Lockerz wydało te miliony na serwis addtoany, o czym pisałem tutaj: http://zarabiam.com/Temat-Na-co-idzie-kasa-Lockerz-39946. Na screenach widzimy charakterystyczny krzyżyk na niebieskim tle:

[Obrazek: skrin]


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - MeTonaTOR - 31-07-2011 18:20

na co im nowa spolecznosc kiedy kathy uzywa fejsa i twittera??


RE: Nowa wersja Lockerz - Pierwsze Screeny! - jaaanek1 - 31-07-2011 18:23

(31-07-2011 17:52)Zythus napisał(a):  Fajnie wygląda? Gdzie, co? Widzicie chyba coś innego, bo to co ja widzę nie jest w ogóle przemyślanym, prostym i intuicyjnym interfejsem. Wygląda bardzo brzydko. Lockerz już nie wróci ze starymi restockami i tyle. Koniec Smile

co do wyglada zgadzam sie w 100% a z restockami mam nadzieje ze sie mylisz Smile