Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pomocy ~! ps3 czy xbox - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: pomocy ~! ps3 czy xbox (/Temat-pomocy-ps3-czy-xbox-47405)

Strony: 1 2 3


pomocy ~! ps3 czy xbox - munio - 19-12-2011 09:52

witam planuje kupic na swieta siostrzencowi konsole

i teraz mam problem xbox czy ps3?

jestem w tym kompletnie zielony pomozcie !


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Admin - 19-12-2011 11:07

Ps3, nie ma innej możliwości.

No chyba że i tak przez neta nie będziesz chciał grać to możesz myśleć nad klockiem.
Napisałbym więcej argumentów ale właśnie wychodzę, jak wrócę to dopiszę jednak chłopacy pewnie mnie wyprzedzą Tongue


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - munio - 19-12-2011 11:35

no ja mysle ze chlopaki cos napisza
napewno maja bardzo duzo doswiadczenie


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Ciastek - 19-12-2011 14:33

Może i nie mam PS3 ale słyszałem, ze PS3 jest bardziej przyszłościowe czyli na xboxie nie wszystkie gry już tak działają i może zamulać trochę.
PS3 ma też wi-fi, blurey, a i ciszej chodzi Smile


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Bolt - 19-12-2011 15:09

Sprawa prosta, jak nie zależy ci na grze online to kup xboxa. Przerobisz i będziesz ściągał gry z neta Smile
Jak chcesz popykać online to zdecydowanie PS3, nie musisz kupować tych śmiesznych Goldów jak to jest w x'ie by grać przez neta, gry to możesz odkupować sloty na gametrade i będziesz miał niektóre nowe gry w granicach 50zł Smile Obecnie niestety można się składać na gry max w 2 osoby ale mimo wszystko, gry w dniu premiery osiągają ceny 200zł, a gdyby taka się pojawiła w Playstation Store to masz ją za 110 czy 120 Wink Dodatkowo PS3 ma lepsze exclusive'y (gry których nie ma na innych platformach) - killzone, uncharted i kilka innych. Ja wybrałem PS3, nie żałuję


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - radekb29 - 19-12-2011 15:26

Mialem Xboxa, mam PS3
Net-PS3
Pady-X360
Exclusivy-Remis
Wnętrzności-PS3
Kontrolery Ruchu-To według gustu
Wygoda gry-Remis lecz PS3 jest cichszy
Menu-X360
Komunikacja z innymi graczami-X360
Przerabialność-X360
BluRay-PS3

UWAGA ! To są moje osobiste odczucia !

Moim zdaniem obie konsole są równie dobre, kwestia gustu, najlepiej jedź do MM tam w niektórych sklepach są wystawy gdzie da sie pograć na obu konsolach zobacz sobie, gdzie pady wygodniejsze itp. Oraz przemyśl to co tutaj piszemy. Pozdro


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - damianus627 - 19-12-2011 15:28

Ja ci mogę powiedzieć tyle że PS3 jest lepsze na 100%.
Sam dopiero kupowałem konsolę i patrzyłem na czujniki ruchu (kinect, move), czy też inne możliwość jak Blu-ray 3D.
Więc ci powiem tak jak chcesz grać na piratach kupuj XBOXa jak chcesz super rozrywkę w 3D i nie tylko kupuje PS3.


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Daminn - 19-12-2011 15:43

Nie da się od tak powiedzieć co wziąć. Musisz przede wszystkim zobaczyć czy gry z danej konsoli są dla ciebie lepsze, bo nie wszystkie są wydawane na obie. Który pad ci odpowiada, czy lżejszy czy cięższy i z jakim rozstawem przycisków.Często mam okazje bawić się przy kinekcie i jest to fajna sprawa, ale osobiście i tak kupie ps3. Google ci pomogą.


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Dramer - 19-12-2011 17:00

Ps3 jest lepsze xbox został rok wcześniej wydany przez co jest bardziej awaryjny poza tym sprawa płacenia za granie online nie dość że musisz kupić oryginalną grę podłączyć go do swojej sieci (czyli płacić za internet) musisz wygubić usługę abonamentową. I jeszcze na ps3 masz lepsze exclusive'y i na koniec grafika jest dużo lepsza na Ps3 jest w HD i nowe gry są już w 3D.


RE: pomocy ~! ps3 czy xbox - Mazurex1 - 19-12-2011 18:24

Moim zdaniem bierz XboxaSmile Mam i nie narzekamSmile