Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklama Google Adsense nie wyświetla się na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Reklama Google Adsense nie wyświetla się na stronie (/Temat-Reklama-Google-Adsense-nie-wyswietla-sie-na-stronie-47446)



Reklama Google Adsense nie wyświetla się na stronie - LessiPL - 20-12-2011 10:44

Mam problem z wyświetleniem reklamy google adsense stworzyłem właśnie 2 nowe kody reklam wstawiłem na stronę i pusto, nic się nie dzieje. O co chodzi?


RE: Reklama Google Adsense nie wyświetla się na stronie - Killer - 20-12-2011 10:48

nie Panikuj odczekaj 10 min, na początku widety GA nie są aktywne do 10 min będzie śmigać.


RE: Reklama Google Adsense nie wyświetla się na stronie - LessiPL - 20-12-2011 11:22

Miałeś racje, już wszystko działa. Dzięki Smile