Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta (/Temat-shbux-co-to-ma-znaczyc-Natychmiastowa-blokada-konta-50609)



shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - szpon5 - 08-03-2012 21:26

Witam serdecznie. Co się dzieje, zarejestrowałem się na tym buxie:
Kod:
http://www.shbux.com/

I problem mam taki, iż moje konto natychmiast przestało działać.
Zarejestrowałem się, zalogowałem, wypełniłem dodatkowe dane, tzn dałem Imię i nazwisko bo wymagane po rejestracji, e-mail dałem na PayPal i AlertPay, zapisałem opcje i wylogowałem się. Parę chwil później chciałem się zalogować i moje konto nie działa.

Przy logowaniu napis: Cannot log in
This login combination is incorrect.

Przy przypomnieniu hasła jak podaję e-mail: The following error occured:
This email address is unknown.

Natomiast przy rejestracji, kiedy próbuję się ponownie zarejestrować to napisane, że te dane już są w użyciu beka

Skontaktowałbym się z Supportem gdyby nie to, że aby skontaktować się z nimi, to trzeba być zalogowanym. Jest to jedno z najgłupszych rozwiązań jakie widziałem, ale mniejsza o to.

Chcę się dowiedzieć czy wy którzy rejestrowaliście się tam, również tak mieliście? Niby dlaczego do jasnej cholery zablokowali natychmiastowo mi konto kiedy nawet nie minęła godzina od rejestracji.


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - kamson24 - 08-03-2012 21:43

Sprawdź czy nie podajesz dwóch hasel...
Secondary password (optional) nie wpisujesz tam nic


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - szpon5 - 08-03-2012 21:50

Nie wpisuję tam nic, znam ten skrypt forum z buxhost czy jakoś tak. No, ale nawet jak bym wpisywał błędne dane (wpisuję na pewno dobre), to przy przypominaniu hasła nie byłoby napisane, że e-mail nie istnieje.


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - kamson24 - 08-03-2012 21:54

I zapomnialem dodac. Nie zaprzątaj sobie głowy ta strona. SCAM. Mozesz dac sobie spokoj


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - szpon5 - 08-03-2012 21:57

Czy na pewno Scam, użytkowników 81,837 Members, aktualnych online też sporo, wypłacili 384,614 i dowody wypłat w sekcji Proof też są i sporo ich. Ostatnie sprzed kilku godzin.


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - kamson24 - 08-03-2012 22:04

poszukaj, a znajdziesz dowodów ze to scam. W 100%


RE: shbux - co to ma znaczyć? Natychmiastowa blokada konta - szpon5 - 08-03-2012 22:09

Czytałem o tym w necie no i tam rzeczywiście ludzie piszą, że to Scam, no ale niby dlaczego mam to uznawać za dowód. Niewielka ilość pisze, że to Scam, a na shbux statystyki mówią za siebie (te co podałem wyżej). To chyba raczej nie Scam. Jak masz lepszy dowód na scam niż zwykły tekst to chętnie się z nim zapoznam Wink