Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - mypy - 08-06-2014 09:02

przecież możesz zmienić mentora jeśli ci obecny nie pasuje zamiast wylewać tutaj swoje żaleTongue Mi też z diqtion'em nie wyszło i zmieniłem. Nie mam do nikogo pretensji po prostu potrzebowałem innego rodzaju pomocy i teraz kaska wpadaSmile (żeby nikt mnie nie podejrzewał o niecne zamiary - ja nie mentoruje bo czasu nie mam i to nie jest kryptoreklama Tongue)


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 10-06-2014 11:36

Ok jestem, biorę się za zaległe e-maile. LiveChaty od jutra już normalnie tak jak pisałem.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - karasu12 - 17-06-2014 08:33

Hmmm... wyslałem mu już 2-3 email'e i nic. 0 odpowiedzi. a jestem zupełnie zielony w tym wszystkim. Poprosiłbym osobę która "siedzi troche czasu już w tym" o pomoc.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 17-06-2014 11:44

Wyślij e-mail z którego pisałeś na PW, bo nie mam żadnego e-maila, na którego nie odpisałem, a minęłyby 24h od otrzymania.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - ZawszeZa - 22-06-2014 11:39

Wiadomość wysłana Smile Czekam na odpowiedz.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - michaello724 - 22-06-2014 20:01

Ja również poprosiłem o pomoc,z tego co widze musimy poczekać do wtorku bo mentor jest zajęty


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Diqtion - 22-06-2014 20:23

Dlaczego do wtorku? Odpisuję na bieżąco, nie mam niczego nieodpisanego wykraczającego poza ostatnie 24h.


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - karasu12 - 22-06-2014 21:21

Dawid, miło byłoby gdybyś odpisał mi Smile Bartek Wink


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - michaello724 - 23-06-2014 09:47

No to nie wiem dlaczego,coś widziałem na stronce,ale skoro masz czas to już piszę


RE: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - mefis_radom - 24-06-2014 16:08

Ja wysłałem mejla parę dni temu i nie dostałem wiadomości zwrotnej.