Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ban w adsense - bo wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Ban w adsense - bo wybrać? (/Temat-Ban-w-adsense-bo-wybrac-56241)

Strony: 1 2 3


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Donaj - 18-07-2012 23:15

(18-07-2012 23:03)Admin napisał(a):  
(18-07-2012 22:51)Jaro070 napisał(a):  Stawki są trochę mniejsze niż w AdSense. Sprawdź jeszcze AdKontekst (minimum 5 PLN) oraz Afilo.pl (minimum 100 PLN).
trochę ? jakieś 20x mniejsze =/
z adsensem nikt nie może się równać, niestety jeśli dostał bana to już nic nie zrobi.
Adkontekst bez rewelacji, dużo nie płaci, a afilo to reklamy których autor posta sobie nie życzył (chciał rekalmy których nie będzie musiał moderować).
Jeśli miałeś na myśli pule w afilo to też niezbyt ciekawe rozwiązanie bo wpadają wszystkie kampanie jak leci, zarówno cpc jak i cpl. Ten program wymaga stałej obsługi i regularnych zmian.



(18-07-2012 22:42)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:36)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 22:33)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:13)tomazzi napisał(a):  nie jesteś jedyną osobą którą tak traktuje adsense
to norma bo chronią przecież swoich reklamodawców


co do reklam samych co się wyświetlają to 2 firmy :

traficrevenue - minimum 5$ na paypal
eCPM - minimum 100 PLN paypal/konto bankowe

Dziękuje za linki, z tego co widzę korzystniejsze trafic~, jak tam wyglądają wypłaty? są realizowane terminowo, po zgromadzeniu odpowiedniej sumy? i jak długo trwa wypłata?

@up w nestales z tego co mi wiadomo trzeba wybierać reklamy, ale dzięki.

realizacja wypłat w trafic max do 48 h od zlecenia
płacą bez jakichkolwiek problemów


A takie orientacyjne pytanie, w adsense mi wchodziło nawet do 20 euro/na dzień, jak wyglądają stawki tutaj? za wyświetlenia strony płacą?

Btw, już wrzucam kod reklamy. Jak będzie wszystko OK, to myślę że w przyszłym tygodniu już Cie wynagrodzę Smile

To niestety z wysokimi zarobkami będziesz musiał się pożegnać, nigdzie nie zarobisz nawet 20% tego co na adsense miałeś. Jednak polecę Ci program, którego nikt nie wymieniał, a zarobisz na nim zdecydowanie najwięcej. System seopilot gwarantuje wysokie wynagrodzenie za linki na stronie (bardzo fajnie komponują się w layout), będę wdzięczny za rejestracje z refa : seopilot.pl

Hmm, ok już się rejestruję z refa, a takie pytanko. Jak miałem w adsense 0,09-0,20 eu za klikniecie to dużo?

Nic, popróbuję innych reklam, jak się nie uda to pozostaje konto w adsense na jakąś inną osobę ;p


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Jaro070 - 19-07-2012 11:39

@Admin

Wystarczy 3-4 razy na miesiąc żeby dodać kampanie CPC.


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Donaj - 19-07-2012 16:30

Witam ponownie, mam pytanko:

Jakie jest wasze zdanie na temat, założenia nowego konta w adense na inną osobę? warto czy adsense łapie za to?

Balance: $0* ($0.0541)

W tym traffic, to jest pól dolara czy się mylę? są tu w ogóle jakieś statystyki kliknięć?


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Lucyfer - 19-07-2012 16:48

możesz zrobić nowe konto
wiesz warto spróbować






"Wolałbym żyć życiem krótkim w chwale niż długim w zapomnieniu"
"I would rather live a short life of glory than a long one of obscurity"


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Donaj - 19-07-2012 17:15

Wiesz, spróbować można, ale czy warto? bo właśnie straciłem 118 eu w chwili wyłączenia mojego konta przez adsense...


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - michal4152 - 20-07-2012 19:52

(18-07-2012 23:03)Admin napisał(a):  
(18-07-2012 22:51)Jaro070 napisał(a):  Stawki są trochę mniejsze niż w AdSense. Sprawdź jeszcze AdKontekst (minimum 5 PLN) oraz Afilo.pl (minimum 100 PLN).
trochę ? jakieś 20x mniejsze =/
z adsensem nikt nie może się równać, niestety jeśli dostał bana to już nic nie zrobi.
Adkontekst bez rewelacji, dużo nie płaci, a afilo to reklamy których autor posta sobie nie życzył (chciał rekalmy których nie będzie musiał moderować).
Jeśli miałeś na myśli pule w afilo to też niezbyt ciekawe rozwiązanie bo wpadają wszystkie kampanie jak leci, zarówno cpc jak i cpl. Ten program wymaga stałej obsługi i regularnych zmian.



(18-07-2012 22:42)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:36)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 22:33)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:13)tomazzi napisał(a):  nie jesteś jedyną osobą którą tak traktuje adsense
to norma bo chronią przecież swoich reklamodawców


co do reklam samych co się wyświetlają to 2 firmy :

traficrevenue - minimum 5$ na paypal
eCPM - minimum 100 PLN paypal/konto bankowe

Dziękuje za linki, z tego co widzę korzystniejsze trafic~, jak tam wyglądają wypłaty? są realizowane terminowo, po zgromadzeniu odpowiedniej sumy? i jak długo trwa wypłata?

@up w nestales z tego co mi wiadomo trzeba wybierać reklamy, ale dzięki.

realizacja wypłat w trafic max do 48 h od zlecenia
płacą bez jakichkolwiek problemów


A takie orientacyjne pytanie, w adsense mi wchodziło nawet do 20 euro/na dzień, jak wyglądają stawki tutaj? za wyświetlenia strony płacą?

Btw, już wrzucam kod reklamy. Jak będzie wszystko OK, to myślę że w przyszłym tygodniu już Cie wynagrodzę Smile

To niestety z wysokimi zarobkami będziesz musiał się pożegnać, nigdzie nie zarobisz nawet 20% tego co na adsense miałeś. Jednak polecę Ci program, którego nikt nie wymieniał, a zarobisz na nim zdecydowanie najwięcej. System seopilot gwarantuje wysokie wynagrodzenie za linki na stronie (bardzo fajnie komponują się w layout), będę wdzięczny za rejestracje z refa : seopilot.pl


Czytałem że Wujkowi Google nie podoba się seopilot instalowanie ich reklam z linkami może doprowadzić do degradacji pozycjo słów kluczowych a nawet filtrem Jerk


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Donaj - 22-07-2012 00:44

Powiem wam, że nie jestem zadowolony z trafficrevenue....

Balance: $0.297266* ($0.319653)

Gdzie w ADSENSE już bym miał około 10 euro...


Co możecie jeszcze polecić?

Jak już wcześniej pisałem "jestem wygodny", szukam czegoś szybkiego, bez akceptowania kampanii "wrzucam kod, sianko leci".... ;PP


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Admin - 22-07-2012 07:44

(18-07-2012 23:15)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 23:03)Admin napisał(a):  
(18-07-2012 22:51)Jaro070 napisał(a):  Stawki są trochę mniejsze niż w AdSense. Sprawdź jeszcze AdKontekst (minimum 5 PLN) oraz Afilo.pl (minimum 100 PLN).
trochę ? jakieś 20x mniejsze =/
z adsensem nikt nie może się równać, niestety jeśli dostał bana to już nic nie zrobi.
Adkontekst bez rewelacji, dużo nie płaci, a afilo to reklamy których autor posta sobie nie życzył (chciał rekalmy których nie będzie musiał moderować).
Jeśli miałeś na myśli pule w afilo to też niezbyt ciekawe rozwiązanie bo wpadają wszystkie kampanie jak leci, zarówno cpc jak i cpl. Ten program wymaga stałej obsługi i regularnych zmian.



(18-07-2012 22:42)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:36)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 22:33)Donaj napisał(a):  Dziękuje za linki, z tego co widzę korzystniejsze trafic~, jak tam wyglądają wypłaty? są realizowane terminowo, po zgromadzeniu odpowiedniej sumy? i jak długo trwa wypłata?

@up w nestales z tego co mi wiadomo trzeba wybierać reklamy, ale dzięki.

realizacja wypłat w trafic max do 48 h od zlecenia
płacą bez jakichkolwiek problemów


A takie orientacyjne pytanie, w adsense mi wchodziło nawet do 20 euro/na dzień, jak wyglądają stawki tutaj? za wyświetlenia strony płacą?

Btw, już wrzucam kod reklamy. Jak będzie wszystko OK, to myślę że w przyszłym tygodniu już Cie wynagrodzę Smile

To niestety z wysokimi zarobkami będziesz musiał się pożegnać, nigdzie nie zarobisz nawet 20% tego co na adsense miałeś. Jednak polecę Ci program, którego nikt nie wymieniał, a zarobisz na nim zdecydowanie najwięcej. System seopilot gwarantuje wysokie wynagrodzenie za linki na stronie (bardzo fajnie komponują się w layout), będę wdzięczny za rejestracje z refa : seopilot.pl

Hmm, ok już się rejestruję z refa, a takie pytanko. Jak miałem w adsense 0,09-0,20 eu za klikniecie to dużo?

Nic, popróbuję innych reklam, jak się nie uda to pozostaje konto w adsense na jakąś inną osobę ;p

Przeciętnie, ani dużo ani mało.

(19-07-2012 11:39)Jaro070 napisał(a):  @Admin

Wystarczy 3-4 razy na miesiąc żeby dodać kampanie CPC.
Tak, wiem. Jednak autor tematu szuka stron w których nie będzie musiał wykonywać żadnych moderacji reklam.

(19-07-2012 16:30)Donaj napisał(a):  Witam ponownie, mam pytanko:

Jakie jest wasze zdanie na temat, założenia nowego konta w adense na inną osobę? warto czy adsense łapie za to?

Balance: $0* ($0.0541)

W tym traffic, to jest pól dolara czy się mylę? są tu w ogóle jakieś statystyki kliknięć?

Jeśli założysz na ten sam adres (nawet inny członek rodziny) to i tak najprawdopodobniej przy zleceniu wypłaty dostaniesz perma. Jeśli już kombinujesz w tą strone to próbuj na jakąś babcie, która dalej mieszka imprezaimpreza

(20-07-2012 19:52)michal4152 napisał(a):  
(18-07-2012 23:03)Admin napisał(a):  
(18-07-2012 22:51)Jaro070 napisał(a):  Stawki są trochę mniejsze niż w AdSense. Sprawdź jeszcze AdKontekst (minimum 5 PLN) oraz Afilo.pl (minimum 100 PLN).
trochę ? jakieś 20x mniejsze =/
z adsensem nikt nie może się równać, niestety jeśli dostał bana to już nic nie zrobi.
Adkontekst bez rewelacji, dużo nie płaci, a afilo to reklamy których autor posta sobie nie życzył (chciał rekalmy których nie będzie musiał moderować).
Jeśli miałeś na myśli pule w afilo to też niezbyt ciekawe rozwiązanie bo wpadają wszystkie kampanie jak leci, zarówno cpc jak i cpl. Ten program wymaga stałej obsługi i regularnych zmian.



(18-07-2012 22:42)Donaj napisał(a):  
(18-07-2012 22:36)tomazzi napisał(a):  
(18-07-2012 22:33)Donaj napisał(a):  Dziękuje za linki, z tego co widzę korzystniejsze trafic~, jak tam wyglądają wypłaty? są realizowane terminowo, po zgromadzeniu odpowiedniej sumy? i jak długo trwa wypłata?

@up w nestales z tego co mi wiadomo trzeba wybierać reklamy, ale dzięki.

realizacja wypłat w trafic max do 48 h od zlecenia
płacą bez jakichkolwiek problemów


A takie orientacyjne pytanie, w adsense mi wchodziło nawet do 20 euro/na dzień, jak wyglądają stawki tutaj? za wyświetlenia strony płacą?

Btw, już wrzucam kod reklamy. Jak będzie wszystko OK, to myślę że w przyszłym tygodniu już Cie wynagrodzę Smile

To niestety z wysokimi zarobkami będziesz musiał się pożegnać, nigdzie nie zarobisz nawet 20% tego co na adsense miałeś. Jednak polecę Ci program, którego nikt nie wymieniał, a zarobisz na nim zdecydowanie najwięcej. System seopilot gwarantuje wysokie wynagrodzenie za linki na stronie (bardzo fajnie komponują się w layout), będę wdzięczny za rejestracje z refa : seopilot.pl


Czytałem że Wujkowi Google nie podoba się seopilot instalowanie ich reklam z linkami może doprowadzić do degradacji pozycjo słów kluczowych a nawet filtrem Jerk

Najwiecej szumu robią właściciele katalogów, którzy łapią filtry (seopilot nie musi mieć z tym nic wspólnego), gdyż przeważnie na takich stronach jest masa linków wychodzących. Tak jak wspomniałeś google nie lubi farmerów.

(22-07-2012 00:44)Donaj napisał(a):  Powiem wam, że nie jestem zadowolony z trafficrevenue....

Balance: $0.297266* ($0.319653)

Gdzie w ADSENSE już bym miał około 10 euro...


Co możecie jeszcze polecić?

Jak już wcześniej pisałem "jestem wygodny", szukam czegoś szybkiego, bez akceptowania kampanii "wrzucam kod, sianko leci".... ;PP

Nigdzie nie będziesz miał tyle co w google, więc nie licz na cuda.


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - Donaj - 23-07-2012 11:05

Witam, aktualnie używam adfreestyle, jakie są wasze opinie na temat tej firmy?

Jak dla mnie:

- Reklamy ładnie przystosowują się do strony,
- Nie płacą aż tak źle, aktualnie mam 0,9 gr za kliknięcie,
- Szybkie i bezproblemowe wypłaty(z tego co czytałem).


RE: Ban w adsense - bo wybrać? - KapitanBomba - 01-08-2012 15:01

Może http://www.revenuehits.com/