Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam (/Temat-Szukam-kogos-kto-mnie-wprowadzi-do-wealth4allteam-56544)



Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - Verb22 - 25-07-2012 17:13

Witam, jak w tytule. Osoba powinna mieć dużą znajomość tego programu, krok po krok cierpliwie wyjaśni mi dzialanie programu, jak wpłacać, wypłacać it.

gg:25118309


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - adax84 - 25-07-2012 17:58

(25-07-2012 17:13)Verb22 napisał(a):  Witam, jak w tytule. Osoba powinna mieć dużą znajomość tego programu, krok po krok cierpliwie wyjaśni mi dzialanie programu, jak wpłacać, wypłacać it.

gg:25118309

Verb poczytaj trochę i ogarniesz wszystko - na początku możesz mieć problem z załapaniem jak działa i-Payout, ale po chwili klikania wszystko jest już jasne Smile


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - tomazzi - 25-07-2012 18:15

kolejny zapewne program który jak w przypadku bb zrobi z verb nie milionera jak w przypadku b tylko już multimilionera beka


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - Verb22 - 25-07-2012 18:48

adax84

Jak chcesz moge być twoim refem, ale napisz na gg

Tomazzi

To co, od teraz będziesz spamował pod każdym moim wątkiem?


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - tomazzi - 25-07-2012 19:02

taka już twoja sława bajkopisarza verb na tym forum
nie trzeba było rozpędzać się ze swoją fantazją ułańską i byś z siebie pośmiewiska dla realnie stąpających i żyjących ludzi na ziemi z tego forum nie zrobił
a tak to masz sam to co chciałeś - ja w takim razie wyczekuję ciebie jako milionera w bbbeka i zapewne już multimilionera tutaj beka


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - adax84 - 25-07-2012 19:13

(25-07-2012 18:48)Verb22 napisał(a):  adax84

Jak chcesz moge być twoim refem, ale napisz na gg

Mogę Ci pomóc, tylko żebyś miał świadomość, że ja do cierpliwych osób chyba nie należę Smile


RE: Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - ksomix - 25-07-2012 20:43

@tomazzi

Dla mnie zachowujesz sie jak dzieciak, spamiac o jego poczynaniach w BB w kazdym watku, w ktorym Verb sie wypowie. Jezeli chce wejsc w nowy program to powinienes mu w tym jakos pomoc (moze nawet zostac twoim refem), a nie go "jezdzic" pod kazdym jego postem, nie wiem czy robisz to specjalnie po to, zeby nabic sobie posty, bo jezeli tak jest to idz na inne forum, lub do dzialu gdzie nie nabija postow. ;]
Tyle mam do powiedzenia w tym temacie, mam nadzieje, ze wkoncu przestaniesz to robic, a jak nie to przeniescie sie na PW czy cos.
Pozdrawiam, ksomix.

@topic
Verb masz tutaj strone, na ktorej jest ladnie wszystko opisane o W4AT (menu po lewej stronie), sa tam jeszcze inne serwisy inwestycyjne.
http://www.pasywne-dochody.pl/home.html


Szukam kogoś kto mnie wprowadzi do wealth4allteam - Hybrid1990 - 24-11-2018 17:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.