Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klitschko Vs Wach [10.11.12] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Klitschko Vs Wach [10.11.12] (/Temat-Klitschko-Vs-Wach-10-11-12-57876)



Klitschko Vs Wach [10.11.12] - Magnus - 24-08-2012 12:46

[Obrazek: kliczko_wach_poster.jpg]

KLITSCHKO VS WACH

Z radością przyjął Mariusz Wach (27-0, 15 KO) informację o pomyślnym zakończeniu negocjacji na temat jego walki z mistrzem świata wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO). Do pojedynku dojdzie 10 listopada w Hamburgu.

- Chciałbym podziękować Władimirowi i jego menadżerowi Berndowi Boente oraz całemu teamowi Klitschko za szansę, którą mi dali. Nie mogę się doczekać chwili, w której pokażę, na co mnie stać. Udowodnię, że moi krytycy byli w błędzie - powiedział Wach.

- Kliczko od wielu lat nie mierzył się z takim rywalem jak ja. Polska zasługuje na prawdziwego mistrza świata wagi ciężkiej. Mój przyjaciel Tomasz Adamek próbował, ale tak naprawdę nie miał szans, bo był mniejszy i miał mniejszy zasięg ramion. Tym razem będziecie świadkami prawdziwej walki w wadze super ciężkiej! - dodał "Wiking".

Wach ma najlepsze predyspozycje z polskich pięściarzy aby stawić czoła Kliczkom.


RE: Klitschko Vs Wach - kesh - 24-08-2012 12:57

Nie wiem czy jest to dozwolone, jeśli nie proszę o usunięcie tego komentarza.

Bardzo się cieszę że dojdzie do tej walki. Nie wiem czy będzie ona transmitowana w telewizji, ale można będzie obejrzeć w 100 % na stronie http://www.RingBoks.pl
Oprócz tego dużo ciekawostek i newsów. Więc pasjonaci boksu, czy mma Smile Zachęcam do zajrzenia na stronkę Smile


RE: Klitschko Vs Wach - Aros - 14-09-2012 22:47

Serce za Polakiem ale rozum mówi, że Kliczko znowu udowodni, że jest najlepszy.


RE: Klitschko Vs Wach - Secret - 19-09-2012 15:33

Chciałbym żeby wkońcu ktoś mocniej zagroził braciom Kliczko , ale ciężko będzie , zobaczymy co Wach pokaże na ringu , oby była jak najlepsza walka Smile


RE: Klitschko Vs Wach - surfer0700 - 19-09-2012 15:36

No najwyższy czas zdobyć mistrzostwo Wink Jak nie Wach, to kto? Obecnie nikt.
Jednak mimo temu, że kibicuje Wachowi to zdaje sobie sprawę, że Kliczko ma większe szanse na zwycięstwo.


RE: Klitschko Vs Wach - Magnus - 03-11-2012 15:14

Walka już za 7 dni kogo obstawiacie ?


RE: Klitschko Vs Wach [10.11.12] - DraQo^^ - 10-11-2012 23:08

macie moze jakas stronke z walka online?


RE: Klitschko Vs Wach [10.11.12] - Madroxx - 10-11-2012 23:22

(10-11-2012 23:08)DraQo^^ napisał(a):  macie moze jakas stronke z walka online?

http://www.pl-sport.tv/


RE: Klitschko Vs Wach [10.11.12] - kleomenes - 11-11-2012 01:18

Moim zdaniem Wach w dzisiejszej walce udowodnił tylko że ma mocą szczękę. Max 10 ciosów doszło do głowy Kliczki - co to jest ? Nie mam pojęcia na co liczył, że Kliczko się zmęczy po 7-9 rundach i potem trafi go tym swoim "cepem" i go znokautuje ? Gdyby chociaż postawił wszystko na jedną kartę w 3 ostatnich rundach to może jakoś by to wyglądało.
Z drugiej strony dostał szansę walki, więc ją wykorzystał. Z kliczką wytrzymać 12 rund to też mimo wszystko osiągnięcie. No i ten jeden moment kiedy Kliczko był przy linach, może gdyby nie gong to by go położył bo wtedy przynajmniej zadawał ciosy Tongue
Osobiście walka mi się w ogóle nie podobała.


RE: Klitschko Vs Wach [10.11.12] - Majka - 11-11-2012 02:49

Była szansa minimalna ale była. Szacunek wytrzymał 12 rund z mistrzem.
Kliczko nie pokonany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!