Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto powie jak... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Kto powie jak... (/Temat-Kto-powie-jak-59350)



Kto powie jak... - Symbian - 29-09-2012 13:50

Hejka,otóż dziś przyjechał kurier i przywiózł mi konto (Dokadniej umowę) z mbanku i chciałbym zlecić na nie wypłatę kaski z Cashbuzz.org lecz jest pewien problem ponieważ nie wiem jak uzupełnić ten oto formularz facepalm
[Obrazek: aa425159f925cf88med.jpg]
Dokładniej to nie wiem co mam wpisać w okienko Swift code i IBAN Number.
Kto pomoże ?Sad


RE: Kto powie jak... - noutilus - 29-09-2012 13:58

Obecnie nie możesz zlecić wypłaty na to konto ponieważ jest ono dopiero w trakcie zakładania. Przywiózł ci dzisiaj umowę, którą podpisałeś. Otrzymasz list od mBanku, w którym zawarte będą dane twojego konta bankowego oraz informacje na temat logowania do twojego konta za pomocą kanału internet. Wtedy dopiero poznasz wszystkie informacje o twoim koncie bankowym.


RE: Kto powie jak... - Symbian - 29-09-2012 14:09

ok dzięki,mam nadzieję że przyślą mi też kartę bo nie dostałem jej od kuriera..


RE: Kto powie jak... - Xhamm - 29-09-2012 14:13

Swift jest to kod Twojego banku. W przypadku mBanku podajesz BREXPLPWMBK , jest to kod właściwie BRE Banku. Iban jest to Twój numer konta poprzedzony nazwą kraju [PL + numer konta] czyli PL386666666666666666666666.

impreza